Ранкова трагедія

Сьогодні, 10 вересня 2018 близько 7 години ранку, виконуючи службові обов’язки, загинув працівник Бучацького ККП Когут Леонід.

 

За словами очевидців, “ЗІЛ”, який належить Бучацькому ККП, роз’їхав водія цього ж автомобіля. Завантажуючи сміття, машина покотилася. Водій намагався зупинити вантажівку, але вантажівка зупинила водія.  Потрапивши під колеса, водій помер на місці. Автомобіль зупинився на стовбурі  найближчого дерева, а до території дитячого садка “Теремок” залишилось кілька метрів. От Вам і програма “БЕЗПЕЧНЕ МІСТО” в Мосціпансько-Кмітьовому форматі!

 

Про технічний стан автомобіля та умови праці говорити непотрібно, все помітно на фото.  Дякуючи випадку, більше ніхто не постраждав. Поліція веде розслідування.

 

 

 

 

Вкотре спостерігаємо за реакцією влади! Голова міста Мосціпан Й.М. з начальником ККП Кміть Б.І. мають зробити висновки про відповідність займаним посадам!  Кміть Б. є професійним водієм, але умови праці своїм працівникам створив  жахливі. Як сприймати пересічному громадянину той факт, що в професійній водійській сфері чиновник не може дати лад, а тут доводиться керувати цілою структурою з 87 підлеглими??? Але, як завжди, мерська особа нічого в цьому не  побачить і висновок зробить один: замовчуванням та прикриванням факту загибелі працівника ККП.

 

ПРИНОСИМО СПІВЧУТТЯ РОДИЧАМ ЗАГИБЛОГО!!!

 

 

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.