Пристосуванці діючої системи проти логічних змін

Дерусифікація в Україні — процес позбавлення від наслідків колоніального минулого, який розпочався в часи розпаду Російської імперії, але був перерваний. Частково він відбувся під час проведення політики коренізації, але був жорстоко придушений й врешті відновився лише після розпаду СРСР. Стихійно активізувався під час ленінопаду в період Революції гідності й подальшого системного процесу декомунізації. Основним поштовхом до пожвавлення процесу також стала Російська збройна агресія 2014 року і цей процес отримав назву “Декомунізація”.

 

 

Бучацькі післямайданні чиновники зовсім іншої думки. Складається враження, що Порошенківські “прислуги” отримали вказівку не квапитися зі встановленням пам’ятника Героям Небесної сотні! Щось там пошуміли, конкурс проектів завели в тупик, замовчали, забули. П’ята річниця, а віз і нині там! Дивлячись на хід розслідування вбивств протестувальників, відбілювання винних, затягування судів, програші в Євросудах…а також роздерибанювання Бучацького району – настає розуміння, що і на верхах, і на місцях чиновники боряться за демократію і справедливість так, як боролись за збереження  території Криму.

 

 

Причину бачимо і зрозуміло. Як живемо, так і сприймаємо! Унаслідок цього, вулиці , яким колись було присвоєно імена російських письменників і надалі присутні на географічній карті міста Бучач. Так, вулиці Некрасова М.О., Пушкіна О.С., Гоголя М.В. для пузатих лжепатріотів важливіші, аніж прізвища героїв, ветеранів, науковців України. Нічого дивного.

 

 

 

Сьогоднішні чиновники, як і  команда злочинної влади, стараються напхати в кишені, заволодіти земельними ділянками, прихватизувати нерухомість і ще роздати приближеним “на грядку”.  Кумівство голови ради Фреяка із заступником Вонсяком в райраді, ТОЙОТНИЙ подарунок голові РДА Бебиху від заможнього жителя міста  після майданних лозунгів, корупційна банда у міській раді між головою міста Мосціпаном, начальником ККП Кмітьом й апетитними земельнокомунальними депутатами, доводять лжедемократичні цінності та посилання майданних вимог у п’яту точку людського організму.

 

 

Також невідомо як називати вулицю навпроти дитячого садка “Сонечко”. Там ще розташований будинок під номером 18. Леніна видно, а що мало бути-??? ЗАКОН ПРО ДЕКОМУНІЗАЦІЮ В ДІЇ?

 

 

 

 

 

 

 

 

А вулицею Космонавтів треба назвати просторі поверхи в панському керівному домі району. Там ця назва ідеологічно підходить відповідно до зовнішнього вигляду  фасаду цього будинку. 

 

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.