Протест проти закриття шкіл та дошкільних закладів. День другий. (повне відео)

У вівторок  8 вересня під “білим” домом у Бучачі зібрались люди, щоб поговорити з чиновниками. Мами дітей намагались  отримати  розуміння від відділу освіти і від адміністрації про те, що дистанційне навчання як не ефективне, так і технічно неможливе. Голова адміністрації Кравчук Олена не вийшла до людей. Лаври посадового місця не пустили. Чиновницький гонор взяв верх.

 

 

Начальник відділу освіти Оксана Мелешко тільки зводила плечима і розводила руками. Але поїзд рушив. Освітянка запевнила мамів, що навчальний процес буде перерваний на канікули, а осінню діти відпрацюють ці дні в час планових канікул. Мами погодились. Ніби перемога. “Договір”. Але ні.

 

 

Це були тільки слова.  Запевнення, які анонсує  команда “Зе” в Бучачі не  реалізовуються. Звучить одна брехня та маніпуляції! Як результат –  жодного кроку на виконання “договору” не здійснено. Наказу немає. Пояснення також не звучать. Діти вдома. Мами працюють як вчителі, а самі вчителі отримують за це гроші. Чиновники сидять в теплих кріслах і диктують репресивні, деградовані і безтолкові умови існування. Так, саме існування, бо життям це не назвеш. В них всьо ок!

 

Це ще одна нагла брехня від освітян. Перша, що вони не причетні до закриття садочків і шкіл, а це пізніше спростувалось оприлюдненим наказом №115 від 04 вересня і відеозверненням Кравчук Олени про ЗАКРИТТЯ закладів освіти.  А друга – взаємна заміна осінніх канікул з  навчальним процесом. Шайхрайство і комбінації команди під управлінням обласного Труша і місцевої Кравчук!

 

БАНДУ ГЕТЬ!

Петро Чорнота

Богдан Паращук

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.