Пропав чиновник. Допоможіть знайти, та привести до тями!!!

          Мухи, комарі, гризуни, котики та собачки розшукують чиновника, який сприяє  їх нормальному та здоровому існуванню. В них лише одне прохання – зберегти теперішній такий стан пунктів сміття. Через деякий час пригріє сонечко і в інкубаторних ящиках комунгоспу для них буде рай, буде поле царювання мікробів, хвороб та вірусів.

 

Паралельно начальника Бучацького ККП шукають і інші.  Це жителі вулиць Ст. Бандери, Коцюбинського, Торгової… Вони, в свою чергу, також хочуть згадати чиновника “не злим, тихим словом”, та “подякувати”!

Подяки бувають різні,  а тут подяка особлива. Фото зроблені 14.02.18.

 

 

По вул Ст. Бандери  вже третій тиждень сміття не вивозиться, хоча згідно графіку, затвердженим Виконкомом міської ради, це має відбуватись майже через день. І там навіть не окраїна міста і не хутір, там два чотирьохквартирних будинки,  прилеглі до них – ветлікарня та приватні будинки.

Ще день-два і мешканці будуть  змушені везти сміття до місця проживання Кмітя Б. самотужки, але ще стримуюються. Вони знають, що свідомість чиновника нижча за свідомість жителів міста. Тому не діють радикально. Але це поки що.

В час, коли влада Польщі дискредитує ім’я Степана Бандери, місцевий чиновник зневажає людей, які живуть на вулиці із його ім’ям!

 

 

 

Заява Мосціпана про недоцільність зняття Кміття із посади начальника ККП, вкотре доказує зворотнє.

 

 

Дивлячись на перевантаження ящиків, та ситуацію коло них по вулиці Торгова, можна зрозуміти, що окрім мушок, комашок, гризунів та кото-песиків, вдячні головному анти санітару ще й пенсіонери. Можливо Кміть є одним із активістів пенсійної реформи,  запропонованих урядом Гройсмана, партію якого чиновник радикально підтримує.

Міська рада не допомагає простим людям, так як тим , хто приближений до неї та тим, хто в штаті ради. Це неодноразово бачимо на засіданнях сесій міської ради.

Факти просто вражають!

 

 

 

 

 

Масив Південний! Шість багатоквартирних будівель. Гілля дерев обрізали не вчора!  Прибрати нема кому. Сплачені кошти за послуги жителями  міста пішли не по призначенню.  Працівники комунгоспу не виконують свою основну функцію! Тут Ви можете побачити собачок, які чекають на добродіїв від комунгоспу.  А неподалік школа, садік та й жителі постійно присутні. Добре, коли собака – друг людини, але, в дані ситуації погано, коли друг людини – собака!

 

А що буде, коли зійде сніг?

 

 

 

 

 

По вулиці Галицька, навпроти Державної податкової інспекції подібна ситуація. Справа в тому, що дружина “головного санітара” міста працює у цій структурі, жителів там мало і тому тут можна “валяти дурачка”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                           ОГОЛОШЕННЯ!!!

Хто хоче мати чисте повітря, відсутність мушок, комашок, чистоту і порядок, просимо звертатись в службу у “спрах дітей та сім’ї”. Там потрібно пройти деякі процедури та мати рішення, які наші депутати приймають із “закритими очима” . Подайте заяву на усиновлення в сім’ю Мосціпана Йосифа Михайловича і буде життя, “як в маслі”.

 

 

 

 

 

 

               Що стосується піднятої теми вище, то біля місця проживання  Мосціпана Й.М., чистота і порядок. Підлеглі Кмітя тут днюють і ночують. Роботи із вивезення сміття проводяться вчасно і якісно. Яка мета? Мета – це закрити очі місцевим жителям на факт доставки тіла голови міста та його “пані” на роботу і з роботи, а також індивідуальна експлуатація авта, яка належить громаді міста Бучач, має бути непомітна. Також, там ще живе головний суддя міста Федорончук, який є кумом Мосціпана. Думаємо, що пояснень більше не потрібно.

 

Банда при владі, а комфорт і добробут жителі повинні створювати самі собі. То ж за що отримують зарплату Мосціпан і Кміть? Отримують чи заробляють? Скоріше за все, що перше.

 

Регулярне не виконання своїх прямих обов’язків, жодного разу не зменшило цифру у платіжках за вивіз сміття. То ж за що ми платимо? Мабуть на високу зарплату чиновників йдуть гроші платників податку, а не на створення умов  комфортного життя.

 

БАНДУ ГЕТЬ!!!

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.