Позашляховик чекає свого власника. Знов “окунь”, чи ні?

Ярі прихильники ідеології Януковича та брехні Порошенка продовжуть пошук нового власника позашляховика. Такий подарунок був морквиною для двох попередніх голів Бучацької РДА. Хто наступний? Спіймають рибалки свого “окуня”, чи цього разу пролетять, як фанера…?

 

 

Нещодавно було призначено обласного голову Державної адміністрації від “Слуги Народу”. Тепер черга призначень голів в районних центрах. Бучацький герой часів Януковича Петро Гадз із прибічниками, форсує ситуацію на різних напрямках, щоб бути  ближче до корита і мати керованого та мовчазного очільника району. Діяльність різностороння.  Видумують  дезінформацію і  фантазують наглий наклеп у соцмережах на осіб “не з їхнього колгоспу.”  Заводять цивільні та кримінальні справи корумпованим судом імені Федорончука. А  висування та підтримка, теплих до шкіри, кандидатів, “щоб і в горлі не було сухо, і в кишені не було пусто” – є черговим плювком у лице жителям міста. Просуваються колишні корумповані прокурори, чиновники високого рівня часів Януковича, замішані в корупційних скандалах підприємці та жінки таких підприємців. А це  вибрані “окуні”, які по природі, мовчать, плаваючи в корумпованій і мутній водоймі, створюючи індивідуальний комфорт.

 

 

Після Революційних подій 2013-2014 років, головним девізом яких було “НІ КОРУПЦІЇ”, тоді ще права рука героя Петра – Карачка Іван, демонстративно подарував ключі від позашляховика “Тойота” на відділ держадміністрації міста Бучач.  Тодішній голова від БПП Бебих Віталій став єдиним експлуататором цього автомобіля. Чому? Факт на лице! Це була завуальований хабар Гадза Петра державному чиновнику Бебиху Віталію, щоб мовчав, ставив підписи закритими очима і не завдавав зайвих запитань. Підтвердження цьому є той факт, що ексголова  до цих пір їздить і зберігає вдома подарований Бучацькій РДА автомобіль.

 

Віталій поміняв номерні знаки автомобіля і пішов на смітник історії. Нового голови РДА немає, тимчасово виконувач обов’язків Бейко Богдан мовчить, або став колгоспником одіозної ферми.  Зараз зависла істерична тиша. Рокіровка кадрами. Невідомість ситуації.

 

 

 

За часів Януковича, тодішній голова Бучацької РДА  і запеклий антимайдановець Савка Василь,  також випадково почав їздити на позашляховику “Тойота”!!!  До посади цей чиновник їздив на авто “Нива”, або на легковику “Шкода”. Випадково такий прогрес в особистому розвитку?  Закрадається закономірність.  Факт не приховаєш.

 

Поліція нічого не бачить, як і не бачила після часів Революції Гідності.  Не фіксує пряму корупцію підприємця з держслужбовцями. Жодної справи не відкрито проти чиновників, як часів Януковича, так і часів Порошенка. Не затримує автомобілі, якими зловживають чиновники  міської і  районної рад,  Держадміністрації та її відділів у не робочий, вихідний та святковий час.  Разом з тим, поліціянти  пишуть протоколи на жителів села, які продають молоко, кріп, петрушку…, щоб вижити, щоб підтримати здоров’я в надії на краще майбутнє.

 

Щось тут не так! І всім відомо, що саме!!!  Так не повинно бути і таке терпіти більше неможливо.

 

БАНДУ ГЕТЬ!!!

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.