Поховання в Бучачі стане дорожчим

Новинка  “під  ялинку”!  У  Бучачі  мер Мосціпан Й.  і  підмер Кміть Б.  надали  у  приватне  управління  три  міські  цвинтарі: 1 – на  горі  Федір; 2 – на  виїзді  з  міста  в  напрямку  с. Жизномир;  3 – у  населеному пункті  Цукрового заводу. 

 

 

Ліниві корупціонери вирішили “спростити”  процес поховання мертвих тіл.  У БППшників це називається ПОКРАЩЕННЯМ! Начальник комунгоспу Кміть Богдан (прибічник БПП) вирішив, що цвинтар – це також бізнес. Аптеки ростуть, як гриби і заробляють на підроблених ліках. Там черги, як за ковбасою перед святами. То чому не запхати “патик в колесо” жителям Бучача в процесі прощання із близькими.

 

 

Колишній керівник “Відділу віз та реєстрацій” в Бучацькому районі,  Чайківський Володимир, тепер буде керувати трьома кладовищами. Зрозуміло, що за свою діяльність, чи бездіяльність  захоче  трохи заробити.  Аналізуючи ситуацію відомо, що в міську казну  треба дати. Заколотникам на теплому кріслі також треба “відстігнути”.  Робочим треба заплатити.  Кміть із Мосціпаном “вмили руки”!  Свої  функції виконувати не будуть, гроші отримають,  а населенню подарували додаткові витрати.  Тарифи, податки, медицина… а тут ще й поховання подорожчало. Маємо таке чергове покращення від післямайданної влади у м. Бучач.

 

 

Чекаємо на нові сюрпризи від місцевих реформаторів у напрямку “покращення” по-українськи! 

 

Вкотре ДЯКУЄМО виборцям за обраного Вами мера Мосціпана. Тепер і він Вам щиро “віддячує” своєю активною діяльністю!

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.