Підприємці міста Бучач та району допомагають лікарям

Сьогодні нікого не здивуєш катастрофічною ситуацією у медичних закладах України вцілому, а й Тернопільської області та Бучацького району, зокрема.

 

Роки недофінансування, бюрократії, непрофесійності та тотальної корупції на всіх щаблях керівництва призвела до повного розвалу системи охорони здоров’я. Але стихійна епідемія короновіруса показує масштаб цього мародерства. Жалюгідний стан медичних закладів, відсутність елементарних медикаментів та засобів захисту медперсоналу. У той час, на минулому засіданні Бучацької районної і міської рад, місцеві корумповані чиновники продовжують запевняти, що все в порядку.

 

У зв’язку з безвихідністю ситуації, місцеві малі підприємці зуміли зібрати кошти для купівлі найнеобхіднішого. Були придбані захисні костюми (рукавиці, маски, шапки тощо), засоби дезінфекції та пральну машинку для медперсоналу Бучацької та Золотопотіцької відділень швидкої допомоги та інфекційного відділення Бучацької районної лікарні.

 

Чиновники місцевої влади та охорони здоров’я вже давно забули про свої посадові обов’язки,  показують свої навики «господарювати» та продовжують  “побори” з населення, з метою самозбагачення.

 

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.