Перспективні “Зелені чоловічки” від БПП

Наперекір здоровому глузду  за “особливі” заслуги, очільник Бучацького ККП Кміть Богдан отримав нагороду від партійного обласного боса  Барни Степана.

 

 

Прийшовши на посаду, Кміть відзначився вмінням керувати, набирати штат та приховувати від людей те, що повинно бути в загальному доступі. Талант штатних працівників підприємства необмежений. Вміють куверкатись автомобілями по дорозі, створюють достатньо місць для паркування стискаючи транспортні засоби одне до одного, знають як вивозити ароматичні речовини для парфумеризації риб у річці Стрипа… Та й не можна забути, що талант самознищення також присутній в цій організації.  Камікадзе, артисти, віртуози… Голлівуд плаче! Девід Коперфілд в шоці! “95-му кварталу” такі сценки і не снились.

 

    

 

 

 

От за такий талант Порошенківці аплодують, нагороджують, преміюють, хвалять один одного, починаючи від головнокомандувача і закінчуючи органами на місцях. Жодного покарання, стягнення, звільнення! Впевнені, що ця коронація має бути віддячена максимальною кількістю голосів на виборах за Порошенка – від підлеглих та коронованого бучацького чиновника. Іншої  причини для створенні цієї  церемонії ми не бачимо.

 

 

 

 

 

 

 

Після трьохденної відсутності води в центрі Бучача з 16 по 18 березня, Степан Барна готується вручити  Богдану  Кмітю “Орден Слави” за цілодобову турботу та добросовісність у “своєчасному” ремонті водогінної труби! Сказати направду, роботи було на одну годину, але це такий трьохденний стратегічно технологічний план ремонту у Бучацькому ККП.

 

 

Також подейкують, що головний базарник Володимир Гройсман закупив (за наші з Вами гроші) нову партію годинників. Годинниковий тур регіонами почнеться після першого туру виборів Президента. Мабуть й мер міста Мосціпан Йосиф має шанс отримати подарунок за сприяння в діяльності “чудотворного” колективу Бучацького ККП.

 

 

Після церемонії “розправлення” крил начальник БККП пішов далі. Вже незабаром жителі міста побачили «зеленого чоловічка». Мабуть, це замах на перспективу отримання нагороди “Герой України”. Що тільки не зробить людина,  аби втриматись в теплому кріслі, підніматись на “лаврових” крилах партійної системи та мати зиск із блага громади.

 

 

Очевидно, що система керівництва 80-х не знищена. Прикривання паразитуючої та злоякісної діяльності провладних чиновників  теперішньою владою, залишились не змінними. Натомість, бачимо нагороди, привілеї, безкарність, замовчування. “За що боролись, на те й напоролись!”

 

 

 

БАНДУ ГЕТЬ!

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.