Парашутист засвітив світло в Бучачі

 

Нарешті закінчився дурдом із передвиборчою агітацією кандидатів в депутати до Верховної Ради. Тепер для них час очікувань. А потім – кому пощастить. Щасливчики закінчать тратити гроші і  почнеться прогнозований заробіток. Так і вчора сталось з кандидатом у депутати від “Самопомочі”. Ніхто цю особу не знав, ніколи він не брав участь у вирішенні питань  життя міста.  А тут – приземлився в центр міста і почав співати свою пісню! Але  парадокс! 

 

 

Питання, яке не спромігся вирішити жоден з голів міста, голів РДА, райради – вирішене!!! Була сцена, іллюмінації, акустика, відомі артисти! Коли стемніло – Ратуша набула “фантастичного вигляду”, як сказав Гриць Драпак. Вітаємо всіх містян із освітленням міської Ратуші, яка є унікальною пам’яткою архітектури XVII ст.  Також, щиро дякуємо кандидату, що зробив добру справу, але нехай не сподівається, що ми сліпі і нерозумні. Лампочками свідомість не погасиш і не засліпиш. 

ЗРОБИМО ЇХ ЩЕ РАЗ!!!

 

 

Хочемо нагадати, що міський голова Мосціпан Й. виділив на освітлення Ратуші 15 тис. гривень минулого року. День міста відсвяткували і освітлення пропало. Гребеньовський Віктор  організував шоу, він і його закінчив. Немалі гроші пішли, а задоволення на один день! Населення не бачить  освітленої Ратуші, а кошти трансформовані в дротики і лампочки пропали.

 

Активіст Довбенко Роман намагався зібрати гроші на оплату електроенергії для забезпечення освітленні пам’ятки архітектури, але марно. Цього виявилося недостатньо й ініціатива провалилась. 

 

 

 

Але ньюанс! На Південному масиві, на вулиці, яка проходить за міським стадіоном, горять 13 ліхтарів. Там розташовані будівлі депутатів міської ради минулого скликання.  Три житлових будинки, у двох з яких проживають (ли)  екс-депутати ( Нищій та Дорош) і 13 ліхтарів. Міський голова Мосціпан (член партії БЮТ) вважає, що він більш залежний від деяких особистостей, ніж від виконання своїх обов’язків перед громадою міста.  Варто було б давно освітити Ратушу і цим зацікавити туристів, зробити центр міста більш привабливим, а не освічувати мало заселену вулицю!!!   Світло там горить багато років. Затратні кошти на утримання з міського бюджету ті ж, але суспільний ефект не той!

 

“Дякуємо” виборцям, які голосували  на місцевих виборах “ЗА”  члена партії  Тимошенко Ю. , на посаду голови міста  – МОСЦІПАНА Й.М. 

 

БАНДУ ГЕТЬ!!!

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.