Пам’ять про них у наших серцях повинна жити вічно…

         15 лютого містяни вшанували пам’ять воїнів-афганців. Усі зібралися біля церкви св. Покрови та урочистою ходою вирушили до пам’ятника загиблим, де провели мітинг-реквієм з нагоди 28-ї річниці виведення військ із Афганістану.

Похід супроводжувала поліція, а також народний аматорський духовий оркестр Бучацького районного будинку культури, виконавши кілька композицій, у тому числі й Гімн України на початок і завершення урочистостей. Біля пам’ятника священики помолилися за душі тих бійців, які загинули, а також за тих, хто не дожив до цього дня, поіменно згадавши кожного.

Капелан о. Юрій звернувся до усіх присутніх із короткою проповіддю. Він згадав про про мужність бійців, які загинули і дякував тим, хто залишився живим. “Ви, які тут стоїте, були завжди тими нескореними людьми, які готові в будь-яку хвилину прийти на поміч своєму побратиму, допомогти, витягнути його із рук ворожих…” До громадськості також звернулися міський голова Й. Мосціпан.

Заступник військового комісара, учасник АТО І. Лучка,  подякував усім воїнам-афганцям, привітав їх зі святом та провів паралель із теперішньою ситуацією, згадавши про тих хлопців, яку воюють на Сході. Дуже зворушливо М. Швидка та М. Ковдра продекламували вірші Л. Лєгостаєвої “Балада про дві душі” й І. Житнюка “Балада про афганця”. Уже після закінчення усіх урочистостей, усі стали до спільної фотографії, а діти вручили воїнам квіти, чим зворушили їх до сліз.

Слава Україні! Героям Слава!

 

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.