Падав сніг на поріг, або хто прибиратиме вулиці міста?

      Ранок 13 січня потішив багатьох бучачан справді зимовою погодою. Невеликий сніжок нагадував про святкову атмосферу, а от дороги міста наче навмисно повертали у буденну реальність. Те, що здавалося навіть не повинно привертати уваги, навпаки, змушувало уважніше видитися під ноги.

     

Погодьтеся, що впасти на такому тротуарі не важко, адже вчорашній лід вже притрусило свіжим снігом. Приблизно у такому ж, а подекуди й гіршому становищі, опинилися водії, бо говорити про розчищені дороги немає сенсу – це потрібно просто побачити.

   

І не потрібно далеко їхати чи йти, щоб помітити різницю.

  

Але де ж ті, що повинні прибирати вулиці міста не лише сьогодні, а й вчора і завтра? На даний час збільшилась кількість людей, які звертаються  до медиків з травмами, чи  переломами.  Міська влада не попереджує події, а вичікує “гарної погоди”. Мер міста Мосціпан їздить на авто Шкода, нач ККП Кміть їздить на Лексусі і їм до одного місця як має пенсіонер, інвалід, Герої АТО і діти,  добратись до магазинів, адмінбудівель та медичних закладів.

ДЯКУЄМО ВИБОРЦЯМ, ХТО ВИБРАВ НАМ ТАКИХ КЕРІВНИКІВ!

 

Леся Ю.

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.