Оборотень у вишиванці

           Сьогодні 03/09/17 відбулось святкування дня замку у с. Підзамочок Бучацького району. ВІТАЄМО ВСІХ ІЗ ЦІЄЮ ПОДІЄЮ!!!  Жителі села, та й гості з міста змогли віддихнути, послухати концерт та й задовільнити розвагами своїх дітей.

 

 

Нам, як жителям міста Бучач дуже прикро, що маючи багато історичних пам’яток, ми не можемо організувати щось подібне. Нагадуємо, що село Підзамочок Бучацького району,  вже третій рік організовує таке святкування. Проблема  бучацької громади в одному – в керівництві. На даний час маємо Голову міста Мосціпана. Говорять, що в селі Підзамочок живуть лемки, то краще б і Бучачем керували лемки, чим оборотні у вишиванці!!!

 

 

 

 

 

 

 

На даний час Бучацький замок є закинутою, забутою владою історичною пам’яткою. Але цінність та велич замку нічим не менша від замку села Підзамочок.  Розуміння одне – тут потрібно вкладати кошти, а влада хоче тільки наживатись на фінансуванні із сторони не появляючи ніякої активності. Це ми бачимо на прикладі реставрації Бучацької Ратуші.

 

 

  

 

Сам Йосиф Мосціпан був присутній на святкуванні.  Дивна ситуація чиновника – користуватись, а не ініційовати.  Може пора на віддих? Може не потрібно мучити бучачан своєю бездіяльністю та пасивністю? До речі, ця особа, своє тіло привезла на службовому авто, плюючи в очі всім жителям міста. Вихідний день, не його юрисдикція – наглість зашкалює.  “Шановний” мер автомобіль тримає під відкритим небом, під будівлею де проживає і використовує як заманеться. Піднята, в черговий раз, зарплата дозволяє навіть користуватись автомобілями таксі, але “жадність фраєра погубить!”

 

 

    

 

          Так як  виступи  на будь-яких заходах  лунають із шпаргалки, Мосціпан Й.М. не наважився стати в ряд із іншими керівниками району та області, щоб сказати кілька слів. Можливо і не запрошували, знаючи такий недолік?   Але якби сам Мосціпан  хотів привітати жителів  та гостей, то б щось  “родив”.  Весь час стояв з начальником міліції, який був при виконанні своїх службових обов’язків, відволікав і “тер” про свої проблеми.

 

 

 

Проблем в нього ого-го скільки і вони збільшуються з кожним кроком його діяльності. Однією із проблем це є – як втриматись на посаді до кінця каденції. Другою є – кому  передати повноваження, щоб той не оприлюднив його  злодіяння та зловживання. Черговою є – втримання земельної ділянки під забудову, яку мер разом із земельною комісією (на чолі з Панькевичем Ярославом) хитростями, наглістю та обманом виділили сину Мосціпана – Віталію.

 

 

 

Людина, яка народилась на Луганщині, потім жила в с.Помірці і ніякого кровного відношення не мала до міста Бучач, не може бути патріотом, не може дбати про розвиток та майбутнє міста. Мосціпан – це помилка Бучачан  у виборі Голови Вищого органу місцевого самоврядування!!! Хто ще в цьому не впевнений, трошки почекайте, він сам це докаже.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.