ОБМАН І ХИТРІСТЬ

Не одноразово на сесії міської ради її головуючий Мосціпан Й.М. жалівся на автомобіль ВАЗ, який знаходиться на балансі міськради,  для обслуговування службових обов’язків міської ради. Придумавши як покращити свій статус, мер міста запропонував виділити з бюджету 200 тис гр ( 1 $ по 16 гр) на придбання кращого транспортного засобу. Після не прозорих , темних процесів придбали автомобіль Шкода–Октавія,  для службового користування.

Наявність транспортного засобу для службових потреб, Мосціпан  розцінює по-особливому. Він розуміє, що то його автомобіль на час перебування на посаді і розпоряжатьсь може будь-коли і будь-як.

Активісти Громадського руху “Народний Контроль”  нагадували Мосціпану, що його мислення хибне. Але, як кажуть в народі, “мавпа і в Африці мавпа”, мер міста цього не розуміє. Автомобіль використовується для власних потреб, кожну ніч паркується коло будинку, де проживає, обслуговує дружину мера в задоволенні власних інтересів.

Як ми бачимо автомобіль ВАЗ, яким користувався голова міста з номерним знаком 777-51 ТЕ, переданий для експлуатації в комунгосп м. Бучач. В ККП автомобіль підремонтували ходову, підчистили і успішно експлуатують цілий робочий день. В нас виникає запитання – який апетит у Мосціпана? Може ми його обідили, що він на “Шкоді-Октавіа” їздить?  Може він “Бентлі” хоче від,  одурманених  жителів міста?

В Міської ради на території коло Бучацького райвідділу поліції є гараж, де і повинен зберігатись в не робочий час техніка яка належить міській раді. Що там? Чи пустує, чи хтось експлуатує?  Чи буде відповідати Мосціпан за можливі пошкодження автомобіля при знаходження поза межами законного зберігання? Багато запитань, але знову згадується вислів про мавпу і Африку .

Чекаємо більш активної реакції населення на зловживання владними повноваженнями від посадовців. Зробимо вчасний висновок про настрій, характер і наміри обранців, щоб не зробити помилку в черговий раз. Вимагайте раціонального використання наших коштів і звіт за кожну затрачену копійку з нашої кишені.

 

ЗМУСИМО ВЛАДУ ПРАЦЮВАТИ ЧЕСНО!!!

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.