Новинка у розвитку місцевого самоврядування Бучача

 

У Бучачі начальство поліції разом з Мосціпаном вирішили заробити на знаках дорожнього руху, а, точніше, на металевих основах, призначених для встановлення дорожніх знаків.

 

 

 

 

 

 

У самому центрі міста, навпроти ратуші, замість дорожнього знака, який невідомо куди подівся, з’явилась реклама. Це трапилось після святкування Дня міста. Голова міста напружився, народив ідею і втілив її у життя. Тепер і бюджет міста наповниться і власні кишені не пустуватимуть, плюс населення очистить свої ванни. Кому, хто, коли, ким  і за скільки будуть виконуватись відновлювальні роботи можна дізнатись в приймальні голови міста Мосціпана Й.  та у черговому відділенні національної поліції, що на вул. Міцкевича.
Колись місцеві чиновники масово купували волосся, а тепер відсилають ванни. Мабуть волосся брудне не подобається і вирішили його відмити!
Попри цей “знак”, майже, кожен день по декілька разів проїжджає начальник патрульної поліції Василь Боднар і поліцейські наряди.  Замість того, щоб виправити це неподобство, Василь догоджає органам місцевого самоврядування, примхам свого шефа та начальнику судової системи міста.
Встановлена ялинка знаків біля побуткомбінату є протилежністю першої події. Тут понос вимог та заборон, які хаотично направлені в різні сторони. Поліціянти штрафують водіїв, а проконтролювати правильність встановлення і відрегулювати  зону та напрямок дії знаків їм не під силу. Водії в репресивному варіанті платять штрафи. Поліцаї та місцева влада розвиває бізнес!
БАНДУ ГЕТЬ!!!

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.