Новий кліщ на тілі міста – Бучацький спиртзавод!

 

Майбутні власники Бучацького спиртзаводу травлять місто шкідливими смородами і підвищеним рівнем шуму. Один із Вінниці, а другий із Брайтона (Нью Йорк). Їх не цікавить  екологія і комфорт жителів Бучача, а тільки індивідуальна нажива будь-якими методами. Найгірше те, що активну участь у цьому приймають і корінні жителі міста Бучач.

 

Вчора (11.06.21), коли всі спостерігали за фінальною подією футбольного матчу Євро 2020, під керівництвом  і під наглядом Богіва Віктора відбувся викид смердючих відходів у потічок, який впадає у річку Стрипа. Це відбулось з 12 до 3 год ранку.  Там і Качур Михайлович при ділах і ,Михайлюк В. бувший  у руля. А ще Деременда! Неук, який без освіти тями і здорового глузду  реветься до зірок! Рівень знань дорівнює рівню діянь. Без освіти, але головний інженер заводу!  Хаос і бардак! Роман Мельник (діючий залежний депутат) з мєнтовської лавочки служить для «будки з якої йому на прожиття  хліб кидають».  Бучацькі повії з власними можливостями і з закритим ротом. Вони про заводські беззаконня знають і мовчать, бо отримують зарплату. Як можна гадити там де живеш???  Це збочена натура Українця, який за копійку і маму рідну продасть. Сіли на зарплату і втратили людськість лягаючи під ноги власникам.  А що суттєво  – це те, що всі вони є представниками “Слуги Народу”. Партія президента, яку позорять негідники!  Що має бути далі? Які “покращення” вони нам надалі запропонують?

 

Вже довгі місяці точиться конфліктна ситуація між спиртзаводом і жителями міста. На звернення 160-и  жителів міста приїжджали представники обласних екологів, та держпродспоживслужби. Відповідні корумповані “вожаки стада” – Роман Нитка та Володимир Богоніс “відмазали”  завод. Не знайшли порушень. Для них все в порядку, як в екології так, очевидно, і в своїй кишені після візиту. Як  Фреяку, так  Нитці і Богоносу проблеми жителів  – по барабану. Комісія виїхала і вмила руки, а дихати смородом і слухати кругло добовий шум це на долі жителів міста.  Поряд лікарня, багатоповерхівки, садибні ділянки, дитячі майданчики.

 

 

 Вся справа  в тім, що спиртзавод запустив екологічно шкідливу і не цивілізовану систему очистки продуктів відходу від виробництва. Центрифуги, які шумлять і “ароматизовано” димлять. Це додатковий цех, який ніколи не існував і не має права існувати у жилому кварталі. Надлишок відходів від виробництва зливають у потічок, що також є грубим порушенням екологічних законів.  Але керівництво заводу намагається тишком-нишком узаконити це  приватизувавши підприємство у короткий термін. А місцяни будуть жити вічно у смороді і в шумі.

 

Чекаємо чергову відповідь на звернення у контролюючі органи, а якщо ситуація не зміниться, то закликаємо всіх не байдужих на страйк біля воріт заводу, про що буде повідомлено з часом!!!

 

P.S.

1-Як можуть нові господарі заводу дбати про комфорт та добробут жителів міста, як в них на стінах другого поверху масово  дерева ростуть?  Господарі, вампіри чи заробітчани?

2-Подейкують, що депутат Нищій Олег (підпільний «Кіндрат»  Фреяка і діючий депутат від Ляшківського роги-гралі-копита) посприяв «закриттю очей» від влади на  недоліки заводу, пропонуючи  заводу обігрівати  ( в зимовий період) лікарню. Значить маємо лікуватись у теплих палатах в наслідок травлі обігрівачем! Ніби ріжемо гілку на якій сидимо!

 

 

 

 

 

 

 

«Сила людей»

«Громада і закон»

Богдан П.

БАНДУ ГЕТЬ!!!

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.