Нова ситуація з платними стоянками в Бучачі

Жителі міста Бучач вже другий тиждень спостерігають відсутність осіб в жовтих жилетах, на місцях паркування автомобілів в центральній частині міста.  Справа в тому, що підприємець Гнатишин, який виграв конкурс, подав заяву на розірвання договору з міською  радою щодо здійсненню даної діяльності. Більшість автовласників сприйняли це із задоволенням.

 

На цирковому засіданні 21-ї сесії Бучацької міської ради, депутати двічі розглядали питання, про передачу паркувальних повноважень депутату та підприємцю Слоньовському  Г.  Діяльність мала  би здійснювати до терміну, поки не  буде проведений наступний конкурс.  Голосування відбулось за Гройсмано-Парубієвським  варіантом. Після першого голосування, яке не задовольнило головного ідеолога  Шеремети Петра, мер міста Мосціпан поставив це питання вдруге. Але і після другого голосування депутати вирішили спочатку провести конкурс, а потім надавати повноваження. Регулярне порушення Регламенту, затвердження “темних” рішень виконкому, перевищення повноважень, а тут ще й повторне голосування без відміни попереднього!!  Мер міста, та  його приближені заявляють про законність своїх дій.  За кого вони ваажають людей? Кого ми тримаємо “у руля”? Порушення регулярні, а тепер в прогресі!

 

Із преси чатаємо:

 

У  людей виникає ряд запитань:

 

1- Якщо так просто можна розірвати договір, то чи наступає будь-яка відповідальність особи, яка виграла конкурс? Адже певний час  кошти в бюджет міста не будуть надходити! Чи не така  мета була закладена в цю ідею? Мабуть важність договорів Бучацької міської ради прирівнюються до важності Будапештського меморандуму!

2-А чи потрібно створювати дискомфорт жителям, не створивши спочатку комфортні, альтернативні умови місць безкоштовного паркування?

 

 

Але, як бачимо, міська рада намагається розширити місця паркування задля заохочення наступних конкурсантів і збору більших коштів. Нічого дивного немає. В ранкову пору мікроавтобус, більше години, стояв біля центрального входу в Бучацький “панський дім”.

Нова ідея чиновників? Безпардонність водія?  Питання відкрите.

 

 

БАНДУ ГЕТЬ!!

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.