Нова купель в Бучачі? Блуд в рішеннях, чи послідовні дії?

Після реакції активістів на виникнення серед міста небезпечної ділянки дороги на вулиці Агнона, влада “прокинулась”.  Почались потужні роботи із застосуванням екскаватора і самоскида.

 

 

 

Мер міста Мосціпан Йосиф  завжди заявляє, що на елементарний ремонт фасадів будинків обов’язково потрібно виробляти проектно-кошторисну документацію.   Опирається на законність та фінансові  перипетії. Тут  нічого не потрібно?   Не зрозуміло логіки та послідовності в діях посадовця. Чому?  Тому що в одному прикладі можна щось “хапнути”,  а в іншому – ні?  Небажання виконувати свої прямі функції?  Чи  байдужість, пасивність, брак фантазії і брак відчуття відповідальності?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На відміну від голови міста працівники, комунгоспу мають дуже розвинену фантазію. Кілька днів екскаватор чистив канал з водою, поглиблював руслo. На даний час будівництво “оздоровчого комплексу” завершено.  Але влада міста цього не афішує. Чому?  Можливо для того, щоб бути першими в списку тих, хто купатиметься. “Клин клином вибивають”,  то ж чиновники хочуть змити свої нечисті діяння в нечистотах і щоб ніхто цього не бачив. Подейкують, що начальник комунгоспу поїхав в Австрію по вишку, щоб стрибати у воду. Готується до літнього сезону! А як чиновнику забракне коштів, то закладе купель бетонними плитами. От такі справи.

 

 

 

 

Ніхто не питає про кошторис, економічну вигоду, логічність діянь, правильність  інженерних рішень, тому чиновники роблять, що заманеться. Правило “в кого гроші, той керує” є невід’ємним вказівником у керівників нашого міста. 

 

Ми вдячні небайдужим людям, які звертаються в редакцію і самі розгадують засекречені дії влади міста, роблять висновки, фантазують і шукають в  життєвому хаосі хоч щось позитивного.

 

Смійтесь на здоров’я!  Сміх продовжує життя, а сміятись є з чого!!! 

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.