Не підкуп, маніпуляції і ресурс, а реальний результат

Вітаємо всіх із свідомим вибором на президентських виборах 2019 року!!! Вибір із накипілого. Вибір, як результат помилок влади та недовіри до влади. Вибір в результаті розчарування діяльності керівних структур, як на верхах так і на місцевому рівні. Вибір у розчаруванні  гарантованого конституційного захисту  прав громадянина. Вибір, як можливість отримання щасливого життя на рідній землі.

 

Результати екзитполу показують зв’язок  144 реформ уряду під контролем президента Петра П.  Сором! Вкрадені роки! Збідніння людей!  Вимушена еміграція! Збагачення чиновників! Безвідповідальність! Корупція, що з кожним роком лише прогреувала!

 

 

 

У бучацьких порохоботівських хамелеонів гонорея. Аптеки отримують непрогнозовані доходи. Памперси розбігаються зі звуком ракети Ілона Маска. Але пристосуванці встигають перевзутись у повітрі . Результати переформатування свідомості ЮщинськоЯникоПорошкових особистостей будуть очевиднеми. Голова міста Мосціпан Йосиф  втратив сон. Не знає кому передати владу, аби ні за що не відповідати. Колишній голова РДА від Яника Савка В.М. рветься до керівництва. Через провайдерів намагається  нагло сісти в крісло голови РДА Бучацького району. Особа, яка активно підтримувала ідеологію Партію Регіонів. Особа, яка  була активним організатором підтримки антимайдану у місті Київ…Чи можна це допустити? Робіть висновки.! Хто з кого буде сміятись в результаті маніпуляційних дій?

 

    

 

 

Прихильники політики партії Петра Порошенка почнуть жити по-новому! Почнуть жити в таких умовах, в які самі поставили просте населення. Очікуємо на ринкових столах ковбасу Бебиха з особистою підприємницькою активністю. Очікуємо братів Барнів у Білобожницькому сільському приземленні. Чекаємо Фреяка у зміні пагонів під будь-яку владу із ціллю заробити, не вкладаючи жодної копійки!! Зірки потухли!  Як і Бебих, так і Фреяк надіються на підтримку фамільної династії. А щодо братів Барнів – це  не Клички! Кличків били в голову, але досягли популярності, а порошенківські друзі підтакували йому і тепер будуть змушені  приховувати свій зад.  Для чого нам потрібно перемішувати вареники в одній і тій же каструлі?  Люди зробили висновок. Вибір однозначний.  Будьте реалістичними. Чекаємо на шанс! Маємо надію, яку не виконала  Порошенківська влада!

 

Ще раз вітаємо всіх, хто очікує змін і немає жодного бажання служити брехливому, наглому і цинічому пану! Пан намагається  авторитарно керувати  державою, а Батьківщина у нас одна! То ж бережемо країну! Бережемо Батьківщину! А хробаків приземляємо!  

 

БАНДУ ГЕТЬ!!!

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.