Не будь байдужим – нагодуй пташку!

4 лютого у центрі міста (біля світлофора), відбулася акція “Нагодуй пташку”, організатором якої був “Еко Рух Бучача”. Учасники цієї події заздалегідь власноруч виготовили годівнички, розробили пташині довідники та, за допомогою японського мистецтва складання паперу – орігамі, зробили “Пташок миру”.

Метою акції було ознайомити мешканців міста із різноманітністю популяції птахів, які найчастіше зустрічаються у нашій місцевості. Багато цікавої інформації можна було почерпнути із спеціальних пташиних довідників, які безкоштовно могли отримати усі охочі. У цих коротких інструкціях організатори акції помістили детальну інформацію із назвами та зображеннями видів птахів, їхніми особливостями, типами харчування взимку та відповідними продуктами підгодівлі (для годівниць).

Також учасники акції безкоштовно поширювали виготовлені заздалегідь годівниці та продукти підгодівлі (кукурудзу, зерно). Варто зазначити, що не всі перехожі одразу розуміли, що саме відбувається. Дехто дуже скептично ставився саме до такої ініціативи, але, загалом, акція відбулася на досить позитивній та веселій ноті. Дітям найбільше подобалися паперові пташечки, а дорослі інколи навіть не могли стримати посмішку. У підсумку, усі годівнички та продукти підгодівлі було роздано, що, сподіватимемося, допоможе пташкам пережити останній місяць зими.

       Щиро дякуємо організаторам за проведення такої цікавої акції!  Чекаємо на наступні дивовижні події створені Вами.  Успіхів!!!

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.