Ми навчились відрізняти правду від брехні!!!

Чергові вибори показують вшивість керівників держави, які обманювали населення всі часи незалежності. Брехня, односторонність інформації, адміністративний ресурс, силовий тиск, судові рішення…. Всі дії без обмежень використовувала влада країни тільки щоб залишитись біля “корита”. Залишитись, щоб змінити на краще не життя народу, а своє особисте. Зараз чергова хвиля активності бувалих чиновників, які вже набридли своїми прізвищами, обличчями і брехливою риторикою.

 

Зірка, чи як там – КРЕМЛЬОВСЬКА ЗОЗУЛЯ від братів по кААліції, або сучасніше – “ЗАПЛАКАЛА І ЗНОВ ФІАЛКА РОЗЦВІЛА”!! Юля Тимошенко знов згадала про тарифи, переможні судові рішення. Але якщо досягне (не дай Бог) цілі, то забуде про все і буде “відбивати” всі витрачені гроші на президентських і парламентських виборах.

 

 

Автор зозульського радикалу  Ляшко, пускає туман селянам, ніби-то дбає про добробут фермерів. Але думки про пожежні автомобілі є пріоритетом, щоб посісти депутатське кріселко. Цікаво, під кого тепер стрибнуть депутати місцевих рад (Шеремета П., Слоньовський…) від радикального пІдарка?

 

 

  Політична історія співака Вакарчука починалась і швиденько тухла. На президентські вибори не йшов.  А тепер коли ПЕС має мало шансів, то запасний варіант від шоколадного бариги  є  реальним.  Фінансування, підтримка… Мета – захищати свої інтереси, маючи “свою” політичну силу у парламенті.  Тобто маємо варіант ГОЛОСуй, не ГОЛОСуй – все одно отримаєш ПЕС!!!

 

 

 

 

 

Щодо нових – старих БППшників, то це початкова хвороба, яка переходить у хронічну. Попробували і зрозуміли, що обдурювати народ легше, ніж робити добро для них! Повернути чиновника в русло життя звичайного українця – неможливо. Манія наживи і манія бути в теплому кріслі – пріоритетне бажання особи, яка побувала на посаді керівника.

 

 

БПП в історії! Сам бос мафії відхрестився від цього блоку. А що ж тепер буде  з його прихильниками? Бебих, Фреяк, Кміть…??? Тепер підуть ПЕСиками до свого п’ятирічного боса, чи переcкочуть до гладших в теперішніх умовах? Кміть тепер рекламує  Самопоміч! Пагони поміняні! От маємо стабільного чиновника! Забудьковість, чи  тепле крісло манить жити  в маслі ще одну каденцію?

У хамелеона – це стиль життя змінювати забарвлення задля виживання. Хто в нас хамелеон? Хто принциповий? А хто може називатись водієм гондоли?

 

 ПОЗИЦІЯ ПРОСТОГО ХЛОПА ІЗ СЕЛА ПРО ТЕПЕРІШНЮ СИТУАЦІЮ!!!

 

Думав, що ся лишу того ровера і не писатиму, але де там… Так, то бучицька реалія дістала, що ся втримати не можу. І знов про тоті вибори, най го шляк трафит, бо інакше сказати не можу.

 

Найперше, що заїдає хлопа, то ті слупи в портретах кандидатів до парламенту і бардак в центрі. Мав би вже лице той Фреяк і хто там з ним при владі, щоб хоч з тим дати лад, чи то так тєжко? Кажут люди, що прокурор порушив проти него справу, то може сісти, гейби не задурно, бо за когось там агітував, а то йому не можна. Попрощалися ми з Бебихом, попрощаємось і з Фреяком, бо йде люстрація і ніц йому не поможе, най шукає хлоп роботу.

Мали би наші владці поводитися якось пристойно, а не пресувати бюджетників і псячити на чім попало невгодних кандидатів. Може хватить їм і провладним фанам так преподносити того Люшнєка, бо замість реклями роблять йому антирейтинг, як перед тим робили Пороху і чим ся то кінчило? Най ся він сам спасає, бо мав би таки щось зробити для держави і Бучача за п’ять років, а то лиш державними грошима крутив. Район скоро зникне з мапи, люди повиїжджають, а він на другий строк пнеться, мав би совість, як каже вуйко Місько.

Дуже скаржаться, що замість помогати кандидатам, бучацькі урядовці геть «поїхали головами» і поводяться як ті, що з Буданова, то до клюбу не пускають, як то було в Переволоці, то зали не дають в Бучачі, коли Фреяк за ніч передумав дати дозвіл, а то ще й криміналом людей страшуть. Так не пасує робити, майте хоч трохи розум, бо то не є файно.

За сей тиждень певне всі з всіма пересваруться і рік не будут балакати, а кандидати скоро помируться і будут ся цілювати як брати, посіявши розбрат в Бучачі. Думаймо, хто за ким стоїть, хто кому дає гроші, бо той замовляє музику. А кандидати – то таке, гарно стелять, а спати, як все, ліпше хлопові від того не буде.

Певне міські депутати мають порадитися і прислухатися до людей, щоб навести лад в місті хоча б з тими плякатами з лицями кандидатів ще до голосування. А то нарід йшов до Зарваниці, а на кожнім слупі по дорозі зразу аж три депутати висять, отака в нас «стовбова демократія».

 

Василь Бучацький

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.