Музей-майстерня XXI століття у м. Бучач

Із часів панування тандему Мосціпан-Кміть ми спостерігаємо “реальні господарські” прояви їх діяльності. Мосціпан рулить під прикриттям кума головного судді району, та й Кміть під прикриттям штатного юриста – колишнього міліціонера  і чоловіка головного бухгалтера БККП! Корумповане кумівство і родинна порука! За що стояв Майдан? Питання риторичне! Але ці, мабуть, стояли на стороні антимайдану!

 

 

Напередодні виявлений шедевр стилю Рококо чи бучацьке “куку-ріку” (автобусна зупинка «Відгодівельний») не єдиний  витвір мистецтва вищезгаданих  героїв. «Дошка пошани», первісний фонтан, бізнесова Ратуша…знаходяться в центрі міста і «прикрашають» його на потіху гостям та туристам!

   

 

 

Черговим шедевром тематики місцевого “куку-ріку” є центральна майстерня Бучацького ККП. Об’єкт коло районної поліклініки, церкви Покрови та центральної бібліотеки. Колишній “господарник” Колега і теперішній Кміть  підтримують, експлуатують та вдосконалюють цей музейний експонат в стилі власного смаку! 

 

 

 

Стіни об’єкта нахилені у форматі Пізанської вежі з глиняною мазанкою, дах з елементами сонячних батарей з «вікном в Європу», двері з вогнетривкої і броньованої сталі.  

 

Хотілось би щоб так було. Щоб було це в реальності не завтра, а ще вчора! Але на жаль! На жаль ні! На об’єктах приватної власності наших можновладців прогресивних вимог дотримуються. А це комунальне майно. Майно громади. «Кого хвилює чуже горе»? 

 

Населення байдуже, куплене обіцянками-цяцянками, мовчазне і тому жирні коти «вилізли на стіл», і вже довгий час жирують і гадять  нам на голову. 

 

 

Проблеми із паркуванням без надання альтернативи, незручності базарникам, обмеження в розвагах дітей, зменшення місць для таксі, «комфорт» центральної автостанції, жодного ремонту фасаду будинків…!

 

 

А Бучацька спортивна школа, яка вбиває легені дітей грибковими утвореннями на стінах приміщень! Скільки ще? А це 10 років панування над містом і жителями Мосціпана Йосифа і Кмітя Богдана!

 

 

 

 

Чи виправдану отримують зарплатню міський голова (2000$ в місяць) і права рука Кміть Б.? Чому платники податків отримують сервіс життя мізерний, а чиновники максимальнмй? Досить мовчати! Досить купуватись за морквину, яка «вилазить боком»!!! Робіть висновки самі. 

 

 

Ми і надалі будемо оприлюднювати досягнення 10-и річної роботи дуета Кміть & Мосціпан! Ще раз ВЕЛИКА ПОДЯКА всім хто…! 

 

БАНДУ ГЕТЬ!!!

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.