Мосціпан у Собеському тумані (відео+16)

Корупція! Відкати! Завищені розцінки! “Приближені” підрядчики! Дерибан бюджету! Безвідповідальність через замовчування, приховування фактів та толкування, що все не правда – ось чим користується голова місцевого самоврядування м.Бучач Мосціпан Й. М., задля виправдання своїх фальшивих вчинків.

 

Сьогодні розглянемо  затратні кошти  реставраційних робіт  джерела короля Яна III Собеського.

 

 

Реставраційні роботи включали дві позиції – виготовлення кам’яного прототипу історичної форми джерела та окультурення території з виготовленням барельєфу Яна Собеського.  Перше робив В. М. Бевз – реставратор зі Львова. Друге – ТзОВ “Ястрем” та ТзОВ “Рембуддільниця”. Обидва ТзОВи є підконтрольні бучачанину Яструбському С. Я.

 

 

 

 

 

Рух коштів з бюджету міста:

  • 13 тис 323 грн – одержувач Бевз В.М. згідно договору №2-2015 від 01.10.15 р.
  • 22 тис 700 грн – одержувач Бевз В.М. згідно Акта №2 від 06.09.(приховано в реєстрі)

Отже, виготовлення зовнішнішньої оздоби з тесаного каменю Джерела Яна Собеського фахівцями зі Львова, для платників податків жителям міста, коштувало 36 тис 023 грн. Допустимо реально!

 

                                        Але дивимось далі! Увага!

 

   

Рух коштів з бюджету міста:

  • 60 тис 136 грн 30 коп отримала ТзОВ “Рембуддільниця” за реконструкцію підстіни та барельєфу Яна Собеського згідно Акту №20 від 28.07.16р. до договору №29 від 21.07.16р.
  • 124 тис 377 грн. 21 коп отримала ТзОВ “Ястрем” за ці ж роботи згідно Акту №18 від 28.07.16р. до договору №22 від 21.07.16р.

 

Отже, 184 тис 513 грн 51 коп жителі міста заплатили Яструбському С.Я. за обновлення підстіни та виготовлення барельєфу.  Матеріал – облицювальна кам’яна плитка в кількості не бульше 40 м.кв., (200 грн за м кв), кілька десятків облицювальної цегли (якість видно на фото), плитка барельєфу, покрівельна плитка і клей.

Таке враження, що роботу виконували Трамп, Меркель і Емануель Макрон. Люди популярні,  тому і плата за роботу космічна!    А  матеріал за  Амстердаму, та й ще з  “плюсовою” добавкою?

По розрахунках спеціалістів, вартість виконаної роботи завищена на 50%.  Бучацькі чиновники – це “пристойні” особистості, які ніколи не хвилюються за чужі гроші! А власники коштів – платники податків, помилково довіряють їм та  не контролюють їх.

 

 

 

 

Через жадність і нахабство підрядчика та керівництва містом ми не бачимо історичний куточок завершеним. Грошей на окультурення суміжної стіни не вистачило!!!

 

 

 

 

 

 

 

Зараз почались будівельні роботи біля Костелу.  Підрядчик той же Яструбський. Дивлячись на затрати з реставрації джерела, надія на якість і на розумний кошторис множиться на нуль. Але голові міста Мосціпану і підрядчику Яструбському це  підходить. А чи згідні з цим платники податків?

 

 

 

 

 

 

Для прикладу – з інформації від першої особи, мурована огорожа (під розшивку), довжиною 15 метрів з тесаного каменю, суцільна заливка армованим бетоном, дерев’яне оздоблення з від’їзною брамою обійшлось власнику не більше 150 тис грн. Обидві роботи велись в один і той же рік.  Якість роботи жителі можуть порівняти з фото, а різниця в ціні шокує. Пояснення просте – власник контролював виконання, так як це  затрати з власної кишені, а чиновник Мосціпан з підрядчиком “втратили нюх” і витрачають гроші громади нагло, безвідповідально і ненажерливо!

 

 

P.S.  Можливо підрядчик має великий процент “відкату” для чиковників, тому і не може виконати якісно свої обов’язки.  Очевидці стверджують, що до робіт по реконструкції джерела, були залучені  працівники комунгоспу. Ці працівники отримують зарплату з бюджету ККП. То ж як зрозуміти фінансування робіт підрядчику Яструбському? Дали товаришу заробити? Гроші на підрядчика перевели,  роботи виконували робочі комунгоспу, а корупціонери розділили гроші між собою? Відмили? Приховали? Поділились? Колективний злочин карається в більшій мірі, ніж індивідуальний!

Гроші громади не є грошима окремих особистостей і зловживати ними ніхто не має права!!!

 

 

Де поділись цінності і гасла Майдану? Забули, обнагліли, розслабились і почали “жити по новому” під прикриттям шоколадно-зажраної мафії.

 

БАНДУ ГЕТЬ!!!

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.