Мосціпан рулить. Сприяння жителям в підготовці до Богоявлення Господнього.

В переддень Богоявлення Господнього жителі центральної частини міста получили “подарок” від керівництва міської ради. В час, коли населення готується для святкування родинного свята, готують святкові страви, печуть пляцки, прибирають, святять воду в церковних храмах – в їх домівках пропала мережева  напруга. Починаючи з 10 години ранку 18.01.17 рр, голова міста Мосціпан Й.М. організував масову вирізку дерев на пішохідній алеї вздовж річки Стрипа. Без попередження населення, із збоченим розумінням вседозволеності і безнаказаності напруга була виключена на чотири години.

  

    Наголошуємо, що це не вина працівників РЕМу, вони виконували розпорядження голови міста. Робочі з РЕМ працювали кваліфіковано і швидко. Вони відчепили мережеві дроти, щоб працівники ККП їх не пошкодили і чекали, коли вирізка дерев припиниться. Притензій до них немає жодних.

А наш Голова Вищого органу місцевого самоврядування – Мосціпан Йосиф Михайлович не має лиця і совісті перед жителями Бучача. Чи достойна ця особа займаної посади?  Чому визначно в цей день  виконувалась робота, яка суперечить здоровому глузду відповідно до ситуації?  Відповідь одна – населення зайняте своїми проблемами та суперечити не буде і мабуть дозволу на вирізку дерев немає!

  

Після звернень громадян Громадські активісти вирішили відреагувати. Коли ми прийшли на територію, де велись роботи по зрізці дерев, то  голова міста агресивно повівся на нашу присутність і на поставлені нами запитання. Від мера ми почули тільки слова незадоволеності в нашому фільмуванні події і в забороні фотографувати його особу.

Ми ж вважаємо, що будь-яка посадова особа є публічною особою і будь-які її діяння мають бути правильними, законними, узгодженими і послідовними.

Чомусь в Міському парку,  де поломані гілля, сухі стовбури дерев висять над прохожими стежками і загрожують життю бучачан, там Мосціпан не бачить нічого. А тут живі високі дерева – це можливі фінансові надходження із власним задоволенням!

  

Робити, по вирізці дерев, виконували працівники ККП м. Бучач  під пильним керівництвом депутата міської ради від БП Порошенка, та нач. ККП  – Кміть Б.І..  Передавайте йому свої  “великі привітання”, в церковному храмі та на вулиці, за “сприяння” населенню в святкуванні Богоявлення Господнього.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.