КРУПНА РИБА, КАРАСІ ТА ОКУНІ

              Якщо автомеханіка поставити за операційний стіл медичного закладу, то обов’язково щось зробить не те. Надії на позитивний результат не буде жодної.  Отже не компетентну особу не можна ставити на відповідальну посаду.  Як керівник «дуб – система –  дерево» в даній справі, то які вимоги він може ставити підлеглим?  Але в Україні таке можна, та ще й з подачі самого президента.  Захищаються інтереси не національні, а індивідуальні. Тому твориться повний бардак і безвідповідальність в правоохоронній системі. Працюють тільки по наказу «фас», або знищують тих, хто не згідний.


             З моменту призначення Головним Рибаком України Ю. Луценка, у рибацькій справі нічого не змінилось. Поки Головний намагається спіймати велику рибу, на районних рівнях карасі та окуні вислизують з рук його підопічних.

 

            Після звернення в НАБУ, та прокуратуру Тернопільської області з питання зловживання владою голови міста Бучач Мосціпана Й.М. вияснилось, що мери міст не підпадають під «каральну руку» НАБУ.  Тому звернення скерували, знову ж таки, в прокуратуру. Отже прокуратура отримала два звернення про діяння, без діяння, чи злодіяння Мосціпана Й.  Прокуратура уповноважила поліцію взяти свідчення, тобто провести попереднє слідство.  Були допитані особи, які причетні до цієї справи, а це секретар міськради  Чук А., голова земельної комісії Панькевич  Я.  та й сам  Мосціпан Й.  Матеріали  передали в прокуратуру для встановлення законності  діянь. 

 

            Як відомо, відповідь на будь-яке звернення прокуратура  має надавати в термін до 30 днів.  Але вже майже три місяці відповіді ми не отримали.  Чому?  Здається, що карась дуже  слизький, або окунь дуже колючий!

 

 

           Мабуть потрібно відвідати Головного рибака, щоб дав грубу жилку, чи дуже кріпкий гачок на районні центри своїм підлеглим, або замінив цих любителів спортивної рибалки!

 

 

 

 

Посилання на попередню публікацію:

 

Бучацький бізнес посадовців на земельних питаннях

Чекайте чергових новин по цій темі!

 

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.