Крок вперед, два назад.

     Громадський рух “Народний контроль” вітає  всіх  жителів  міста  Бучач з Новим 2017 роком!!!   Всіх благ і Божого благословіння бажаємо щиро і від душі!!! 

Ще задовго до того, як вділи в риштовку нашу гордість – Ратушу, в той час коли місцева влада думала про комфорт і порядок в місті Бучач, жителі міста святкували Новий рік на площі Ринок. Там, як памятаємо, була висока ялинка вдягнута в велику кіликість прикрас і поряд з нею стояли силуети новорічного свята – дід мороз і снігурочка. Щоб зменшити затратну частину святкування події,  громада міста прийняла правильне рішення  про переміщення святкування Нового року під стіни будівлі адміністрації.  Наряджаємо існуючі живі ялинки, чим економимо на ресурсах, збільшуємо безпеку і контроль.  Як кажуть – всі раді і всі сміються. Дуже добре.

От прийшов час зустрічі Нового 2017 року. Спілкуючись із людьми, які приходили до наряджених ялинок коло будівлі адміністрації, ми почули деяке незадоволення. Це незадоволення виявлялось у відсутності будь-яких символів свята Нового року. Ні діда мороза, ні снігурки, ні будь-яких звіряток. Дітям не інтересно, діти нудьгують і батьки змушені їздити в другі райцентри в Тернопіль. Там іллюмінації, декорації, статуетки, казкові герої…

На то місце в місці Бучач мер міста Мосціпан, та начальник Бучацького ККП Кміть Б.І. (депутат від Блока Порошенка) проявили ініціативу у встановленні двох додаткових мусорних ящиків. Прогресс, але в деградації.  Про покращення умов святкування, створення чого-небудь нового,  наша влада не подумала. Застій відбувається вже десяток років.  Владі  це не потрібно.

   

Жителі, туристи і гості, які прибули на Новорічні свята в наше місто ставлять собі запитання:

  • чи встановлені мусорні ящики є надважливими  символами Нового року?
  • може встановлені “символи” є компліментом реформованій поліції?
  • можливо, що надписи на ящиках є інформацією про функції будівлі, яка біліє на фоні ялинок?

Довго існуючі  функціонери нічого нового не придумають і не створять. Система працює на самозадоволення. Люди в стороні і тому люди повинні дотримуватись прислівя – рятуння потопельника є ділом рук самого потопельника. Шкода що такі факти існують в нашому місті. Шкода, що посадовці забули про тих, хто і за що загинув на Майдані.  Але гасла “Герої не вмирають”, “Україна понад усе” і “Разом-сила” є актуальні і справу доведемо до кінця!

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.