Краще, щоб помилки були уроком, а не вироком

   

  

Як не крути, але найкраще це стабільність. Погано, коли ця стабільність проявляється в негативних формах. Найгірше, це коли з трагічним результатом. У нас, у м. Бучач, стабільність проявляється в аварійних ситуаціях. Кожен місяць водії, в обов’язковому порядку, підтримують цей рейтинг. На щастя, на даний час, всі ДТП  відбуваються без людських жертв.  

 


Сьогодні, 06/03/17  близько 18:30,  навпроти  будівлі районного пенсійного відділення, відбулося зіткнення двох транспортних засобів. Вантажний автомобіль їхав із сторони Тернополя, а легковий – із центру м. Бучач. Несподівано, автомобіль ВАЗ в’їхав в лівий передній бік “Мерседеса”. Жодного сантиметра  гальмівного шляху у кожного із автомобілів. Але один стартував, а другий рухався довший час.

 

 

 

 

 

 

За словами очевидців, вантажний автомобіль, після паркування,  виїжджав із сторони навпроти  руху.  А автомобіль ВАЗ мчав просто на шаленій швидкості. Прогнозована швидкість  була близько 100 км. Очевидно, що при такій швидкості та ще й при обмеженій видимості, водію тяжко адекватно відреагувати  на екстремальну ситуацію. У даному випадку екстремальним це  і є виїзд авто (після паркуваня) із лівої сторони дороги, тобто  назустріч руху автотранспорту. Також швидкість в межах населено  пункту є обмежена і далека до відмітки 100 км/год.

 

 

 

Все було б добре, якби це були ідеальні умови:  освітлена дорога, дорожнє покриття у відмінному стані, стан автомобілів відповідає стандартам експлуатації, адекватний та тверезий стан водія.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Після прибуття представників поліції, водіїв двох транспортних засобів, забрали в лікарню для того, щоб провести тест на алкогольне сп’яніння. За словами очевидців, водій  легковика був в ПІДОЗРІЛОМУ стані. Водій  вантажного Мерседеса їхав із закупок  м. Тернопіль і поводився адекватно.

 

У лікарні теж все відбулося непросто. Батько одного із двох хлопців, які перебували в салоні автомобіля ВАЗ, нападав на всіх, хто ставив багато запитань. Поліція, яка б здавалося, має завжди залишатися адекватною – показала себе не з найкращої сторони. Образи, шарпання – хіба це стиль поведінки поліції? Представників засобів масової інформації, які намагалися зафіксувати момент визначення ступення алскогольного сп’яніння, нахабно вигнали із кімнати, де оглядали винуватців та постраждалих. На жаль, не вдалося зафіксувати точної цифри на спеціальному приладі, у який видихали учасники ДТП.

 

Уже після того, як всі з криком, погрозами та нецензурною лайкою, роз’їхались, нам вдалося взяти коментар у чергового лікаря О. Яхніцького.  Фахівець лише констатував факт алкогольного сп’яніння двох хлопців, які, судячи із вищенаписаного, були винуватцями аварії (тобто водія ВАЗ і його друга). У них взяли кров на аналіз, і, як зазначив Яхніцький, за детальнішою інформацією потрібно звертатися до поліції. “Судячи із поведінки хлопців, було зрозуміло, що вони перебувають у стані алкогольного сп’яніння. І дози було достатньо, і дурі в голові теж було достатньо”, повідомив черговий лікар.

 

 

 

 

 

 

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.