Коротко про головне. Що відбувалось на сесії Бучацької міської ради 09.02.2017 рр

 

     9 лютого 2017 року в приміщенні залу засідань районної ради відбулася чотирнадцята сесія VII скликання Бучацької міської ради. На порядок денний винесли 5 питань, визначили регламент для кожного доповідача. Озвучили інформацію про конфлікт інтересів та процедуру участі депутатів у голосуванні. Повідомили про роботу Бюро правової допомоги.

Розпочали розгляд досить резонансної справи про продовження договору оренди приміщення аптекою № 16. Запросили до слова представника обласної ради Пінь М.М.  Вислухали гостя з області та Бучацьких  депутатів.

Депутати Нетреб’як В. та Шеремета П. ”крутили кіно” всім присутнім. Нетреб’як виявився добре проінформованим щодо цін на наркотичні та психотропні препарати. Депутати навіть не поставили під сумнів правдивості цін, які назвав Нетребяк. На основі цього почали дискредитацію діяльності Бучацької ЦРА.  В свою чергу Петро Петрович наполягав на звільненні приміщення аптеки №16. Але всім відомо, що їхні інтереси взаємозамінні.  Актори так діють, щоб заплутати думки присутніх, та жителів міста.

Суперечка, яка зав’язалась в залі, тривала більше години. Краще переглянути відео (в рубриці “Відео новини”) і Ви самі все зрозумієте.  Після такої, досить насиченої перепалки, атмосфера трохи розрядилася, адже багато слухачів та депутатів вийшли із зали засідань.

Як пізніше з’ясувалося, образи та звинувачення від осіб – “зірок аптечного скандалу”, продовжились і в холі РДА.  А згодом, на території поблизу ж/д вокзалу, Нетреб’як В.  намагався фізично натиснути на депутата районної ради Чорнота  П.  вимагаючи,  щоб його  діяльність не оприлюднювати і його фамілію не згадувати.

Через півтори години, від початку засідання, почали дотримуватись регламенту та розпочали розгляд першого питання. Усі присутні вислухали звіт про виконання міського бюджету м. Бучача за 2016 р.

Наступним до трибуни вийшов міський голова та розповів про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Бучача за 2016 р. Черговий раз Мосціпан Й. звітував перед депутатами, а не перед громадою міста. Мер дуже-дуже боїться своїх виборців, тому що вони мають багато запитань,  відповідь на які – це катастрофа для такого посадовця!

Доповідачі гарно та багато говорили, але ні словом не обмовилися про проблеми із цвіллю та грибком у спортивній школі. Директор школи був присутній, але  запитання, та можливі шляхи вирішення цієї проблеми, депутати не обговорювали.  Не обговорили прогресуючу проблему, яку самі депутати породили,  навколо церкви на Нагірянському цвинтарі. Можливо потрібно визвати на сесію священика, відмінити абсурдного рішення, когось наказати…? Нічого.

Так, згадали, що придбали 2 трактори для чищення доріг, але де вони? Чомусь певний час трактори збирали сміття зі сміттєвих прийомників, а не новопридбаний спеціалізований автомобіль. Чомусь ми не бачимо розчищених доріг, узбіччя. Імітація роботи є, а якості – бракує.

На сесії міської ради жодного проекту рішень, рішень, проблем, чи досягнень в роботі Виконкому міської ради Мосціпаном представлено не було! Законодавчо Виконком підзвітний і підпорядкований міській раді! На сторінці Виконкому (сайту Бучацької міської ради) ще жодного разу не було ніякої інформації. Пусто є, пусто було і пусто буде. Чому? Мосціпану це не вигідно, бо він не зможе маніпулювати рішеннями, які йому потрібно узаконити.  Але депутати без обговорення, як завжди, 100%-м голосуванням узаконили всі рішення голови міста, прийняті ним в міжсесійний період.  Цим жестом депутати зробили послугу Мосціпану в його шуллєрській діяльності.

До районної та міської рад надійшов лист із проханням допомоги в утилізації львівського сміття. Депутати не підтримали звернення, але єдиний депутат Шеремета П. проголосував «ЗА».  Мотивація Петра Петровича – можливість принести в бюджет додаткові кошти.  Ніхто не знає, в якій ситуації опинимось ми через кілька років, тому більшість депутатів відмовили в просьбі Львівського голови.

В ході сесії депутати Бучацької міської ради Шеремети П. (Радикальна партія Ляшка), Нетреб’як В.( Блок Ю.Тимошенко),  та найголовніший комбінатор Мосціпан Йосиф ( Блок Ю. Тимошенко) по різному висловлювали своє незадоволення у веденні відеореєстрації сесійного засідання. Вони ж, тай інші і  голосували про заборону  критики влади, при обговоренні такого пункту    Регламента міської ради в грудні 2015 року ( як в Януковича).

Нетреб’як прокинувся! Більше одного року депутат не помічав, що оприлюднення відеофіксації засідання сесії і оприлюднення на сайті міської ради не було. Шеремета П. не хоче бути публічним, а хоче бути невидимим депутатом і категорично проти зйомки його особистості на засіданні сесії.  Йосиф Мосціпан, не подивившись на себе із сторони і про свої Луганські  коріння,  намагається вульгарно висловлюватись про статус корінних жителів Бучача.

   Нагадаємо:

1-     Депутати,  100%-м голосуванням, в грудні 2015 року, прийняли пункт в Регламенті  сесій про обовязкове ведення відео та звукової фіксації засідань сесій.

2-    Жодного разу трансляції сесій на сайті міської ради не було.

3-    Ніхто не призначений відповідальним за ведення такої діяльності.

4-    Ніяких рішень про фінансові затрати, ні заохочень активістів на ведення, та оприлюднення відозапису засідань сесій, депутатами не приймалось і Мосціпаном не пропонувалось.

Висновок: голова міста Мосціпан, з його довіреними особами та більшість депутатів, дуже сильно бажають працювати згідно корупційних договорняків, безконтрольно, корумповано, переважно захищаючи свої власні інтереси.

     Хочемо зазначити, що у зв’язку з неетичним ставленням та неповагою до осіб, які були присутні на сесії та фіксували кожен момент, наголошуємо, що перешкоджання законній діяльності працівника ЗМІ, передбачає кримінальну відповідальність. Будьте ласкаві, коли читатимете Кримінальний Кодекс України, зверніть увагу на статтю 171.

      На сесії відбулись два чергові порушення регламенту. Одне – як завжди секретар  Чук Анатолій подав депутатам проекти рішень в день засідання сесії, а не за 10 днів наперед.  Друге –в прийнятому Регламенті засідання сесій 2015 року  зазначено, що питання, яке не стоїть в списку порядку денного, не підлягає голосуванню, а тільки може бути частково розглянуте.  Але ж пропозиція прозрівшого Нетреб’яка (про початок ведення відеофіксації засідань сесії) , за підтримки головного порушника «Закону про регламент» – Мосціпана, була виставлена на голосування і в той же час проголосована. От такі особи керують містом і так вони дотримуються правил співіснування, які й самі встановили.

Підсумовуючи, варто зазначити, що про сесію можна писати ще дуже багато, але краще один раз побачити. Тому дивіться відео  в  рубриці “Відео новини”, та особисто приходьте на наступні сесії,  адже думка та бажання людей дуже важливі у формуванні справді комфортного та достойного життя у рідному місті.

 

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.