Про концерт духової музики “Хай музика живе в наших серцях”

12 лютого у залі районного будинку культури відбувся концерт аматорського духового оркестру. Диригентами були випускники Теребовлянського вищого училища культури – Ростислав Закришка, Михайло Злуховський, Ігор Козак та Іван Стеліга.

Під чітким та вправним керівництвом кожного із них, духовий оркестр упродовж години виконував знайомі до болю пісні, марші, такі як ”Україно“, Січова слава”, “Червоні грона горобини”, “Повстанський марш” та інші. Музиканти також виходили на сцену спільним квартетом, як виконавці. Для хлопців це був перший самостійний концерт. Окрім того, попри диригування, вони брали безпосередню участь у виконанні музичних композицій (як учасники оркестру).

Слухачі зачаровано вловлювали кожен рух, кожен помах диригентів. Помітним було також те, що хлопці, попри хвилювання, перед публікою відчувають себе вільно і захоплено виконують улюблену справу. Бажаємо їм нових вершин, творчого натхнення та яскравих вражень. Варто зауважити, духовий оркестр грав настільки натхненно, що шкіра вкривалася мурашками, а година пролетіла навдивовижу швидко.

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.