Кому трагедія, кому відповідальність та покарання

Сьогодні о 20:30 сталось трагічна ДТП. Водій мікроавтобуса “Мерседес Спрінтер” з номерним знаком ВО 6712 АЕ не впорався з керуванням і на великій швидкості, виходячи із закритого повороту,  врізався в легковий автомобіль.

Встановлений дорожній знак попереджає про небезпеку, але є водії, яким “море по коліна”.

 

 

У результаті зіткнення, легковик був так зім’ятий, що його модель було важко визначити. “Мерседеса” ж, після удару, розвернуло впоперек дороги. То ж можна собі уявити,  якої сили був поштовх під час зіткнення, якщо легковий автомобіль пошкодив огорожу одного з приватних будинків.

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Водій вантажівки зник з місця пригоди. Свідки дорожньо-транспортної пригоди стверджували, що “Мерседес” є власністю мешканця міста Бучач Козюпа Ярослав, але хто був у той момент за кермом і хто буде нести відповідальність – визначать правоохоронні органи.

 

 

Водій легкового автомобіля, який постраждав під час зіткнення, загинув в кареті швидкої допомоги.

  

 

 

 

 

 

 

 

 

Пасажирка легкового автомобіля отримала травми, але була у свідомості та могла рухатись. Ще одного постраждалого (з легковика) зі значними тілесними ушкодженнями також забрала карета швидкої допомоги.          

 

 

Поки ми працювали над текстом повідомлення, стало відомо, що водієм легковика був Козира Тарас, який працював Начальником відділу агропромислового розвитку  Бучацької РДА.

Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким та знайомим загиблого.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.