Керманичі з мінімальним рейтингом в Бучацькій ОТГ!

 

Відбулись вибори голови Бучацької ОТГ та депутатського корпусу. Піар, обман, хитрощі, зловживання, усміхнені кандидати на білбордах…Вибрали. Фреяк Віталій набрав 15.77% із усіх виборчих голосів. З такою цифрою він “проскочив” на посаду голови. 84.23% жителів із правом голосу, були проти, утримались, або знехтували своїм правом, дивлячись на передвиборчу клоунаду. Чекаємо змін? Кращого життя? Дочекаєтесь. Процес пішов. Шкода часу. 

 

 

Екс-голова райради Фреяк В, з екс-головою РДА Бебихом В. за 5 років бездіяльності профукали  Бучацький район. Нема. Залишилась історія. 

 

Але один, будучи державним чиновником,  після Майданних гасел «Ні корупції» отримав подарунок – джип “Тойота” від місцевого олігарха , а другий заробляв на бездіяльності та пасивності до розвитку краю. «Яблука одного дерева!» Тепер Бебих «автоматичний» депутат від багатоголосної  олігархічної «Довіри», а Фреяк 15-и відсотковий голова.   Ще залишили корумпованого, хитрого і який «знає роботу» Мосціпанського Чука А., секретарем громади. Тепер  маємо комплект ліквідаторів «у руля» наступні 5 років, які чекають на «пропозиції» Тойотного дарувальника. Що далі? Ще є місто. Вони можуть! Талант мають. Факт наяву!  Закономірно, що старий чиновник нового нічого не зробить і не придумає, а вдосконалить схеми, ускладнить життя іншими і корумпує своє тепле крісло. Так відбувається вже зараз. 

 

 

Щоб отримати кількість голосів Фреяк, використовуючи службове становище,  зобов‘язався залишилити всіх колишніх чиновників на своїх посадах. Обіцяв зберегти посадові ранги і скасувати всі заборгованості. Як результат,  ми отримали не перспективу, а «гальмо перебудови»! На сесії депутати проголосували за таємні обіцянки Фреяка посадовцям, тепер об’єднаної громади. Жнибороди та Беремяни, на виборчі дільниці яких прийшли «мертві, відсутні і не народженні», отримали старих керманичів і Фреяк ініціював скасування 800 тис грн заборгованості. Завдання виконане. Депутати дали добро. Послуга за послугу, а тепер ми всі маємо за це платити. От так. 

 

 

 

Комунальна служба 10 років керована Порошенківським фаном Кмітьом Б. і надалі живе як корумпований організм під прикриттям системних хитрощів. Фреяк залишив цей вампірний організм, не змінюючи начальника, заступника, чи щось інше. А для чого? Йому це не потрібно. Він свого добився, а тепер, як і в попередні 5 років, буде паразитувати на бюджені і “крутити пальці” на посадовому кріслі. Як було раніше, так і зараз, комунгосп ні  за що не відповідає юридично, бо юрист ККП є колишнім ментом, голова суду закриває справи і радить як сприяти у безвідповідальності, теперішня поліція прикриває злочини. Тут  існує взаємне поняття «послуга за послугу», але все за наш кошт: техніка, робоча сила, службові послуги…! Кміть так себе «прорекламував» прогресивними досягненнями, що цього разу люди не дали йому право бути депутатом! Як і Мосціпану, Кмітю не довірили більше бути на посаді! Тобто ця особа, яка без людської довіри надалі буде шкодити місту у, наданому Фреяком, посадовому кріслі!

 

 

 

 

 

 

 

 

P.S.  Теперішня голова РДА Кравчук Олена набрала у партійному списку від «ЗЕ» ВСЬОГО 8 голосів. Це 0.0287% від загальної кількості виборців. Чоловік, вона, батько, мама, син і ще 3 людини хочуть бачити Олену на посаді. Люди дали оцінку! Майже 100% жителів проти. Проти Фреяка, чи не за нього, 84%.  Так що у нас перспектива одна – приєднання до населених пунктів як  Янівка, Курдибанівка… та подібних, і чекати священика на парастас!  Посадовці без людської довіри! Фірман не може керувати лайнером – це не реально, тому закономірна катастрофа! 

 

 

«Дякуємо» виборцям за обраний реп’ях на тілі краю і за виборчу пасивність, яка слідувала такому результату!

 

Адміністрація сайту.

“СИЛА ЛЮДЕЙ” 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.