Історична бучацька Аль-Каїда

Бучацький район вже можна записати в історію! Потрібно тепер просити міського цвинтаря Чайківського В. , щоб на Федорі створив могилу і організував поминальні заходи.  У цьому жарті,  реальна катастрофа. 

 

 

17-го липня  Рада проголосувала за ліквідацію 352-х районів України. У новому адміністративно-територіальному устрої України, Бучацький район здуло вітром. Повна заслуга в цьому належить героям бучацької Аль-Каїди.

 

Кум Героя України Люшняк Микола дуже дякував виборцям, які дали йому можливість і надалі руйнувати Бучацький район наступні роки каденції. Доказом цього є його голосування “ЗА”  кастрацію району в міста Бучач.

 

Голова райради Фреяк В. своєю бездіяльністю сприяв цій операції! Тепле крісло і зарплата затуманила голову, і тому з-під носа  район пропав.  Відданий інтересам партії Порошенка, тепер змінює пагони і хоче, як і Люшняк, дякувати, коли дасте йому і надалі грітись в теплій чиновницькій ванні. Район профукав і місто при ньому вивітриться. Віталій спочатку збирав спецзасідання райради про відбілювання місцевого олігарха Гадза Петра, а тепер імітує опозицію до нього. Його ціль для лохів – лапша, обіцянки і чиновницька захланність.

 

 

 

Голова міста двох каденцій Мосціпан Й. “пропхав” рішення про виділення олігарху Петру Гадзу 11 га землі для будівництва підприємства в районі селища Цукрового заводу  (офіційне підтвердження). Без конкурсу, оцінки, обговорень, а лише за обіцянку покращити дорожнє покриття по вул. Коцюбинського. Так. Покращив. Біля своєї приватної будівлі. Прихватизація землі, та ще й піар приватного задоволення з замахом на публічний інтерес. Депутати проковтнули, а люди з носом! 

 

Земельна комісія під головуванням Панькевича Я. підтримала цей маневр. Мосціпан не уявляє себе без службових Шкоди Октавія, водія, бюджетного корита… Йосиф готовий навіть Ратушу віддати тому, хто прогарантує йому виборче місце.  Сподівається на підтримку Петра Івановича, так як другого шансу нема. Питання існування району разом з Порошенківцями пропустив поміж ноги. Як і вищезгадані, він готовий змінювати колір на будь-який, тільки б тримати штурвал корабля. А корабель, в таких руках,  перетворюється на Титанік.

 

Тимчасовий Бейко Б, і при новій владі вигідний та служить нашим і вашим. Зміни, перетворення, новизна, ідеї..-це чуже для Бейка. “Можна копати, можна не копати”, якщо населення не вимагає. Може служити будь-де і кому-небудь.   Співучасник “аборту”, так як вірно служив і служить в місцевій Аль-Каїді.

 

Чим далі в ліс, тим більше дров, а лісоруби залишаються ті ж самі. Наближаються вибори. Зробимо Кесарю кесареве!  Двічі в яму не падають, а ми вже в тій ямі багаторазово. Може вже не тепер? Хіба не досить?    

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.