Грибок знищує дітей у міській спортивній школі

       Візит в приміщення Бучацької спортивної школи нас шокував. Ще в 2016 році найбільшої уваги потребував санітарний стан залу. Тепер ми побачили, що розвинутий грибок на стінах та на стелі прогресує. Хочемо наголосити, що шкідливий сморід від цих утворень, є небезпечним для організму людини.

 

 

  

 

 

З 2014 року, тобто з часу відкриття школи, причину утворення грибка не визначили, а тому і не вирішили. До сьогоднішнього дня стіни не утеплені, скатну покрівлю не встановили, потужність повітряної витяжки не збільшили, прибудову ззовні навіть не поштукатурили. Влада старається прикрити свої промахи косметичним фарбуванням стін та стелі. Це відбувається кожного року. Кошти на ремонти затрачають, картинку ідеального приміщення створюють на кілька місяців, але, як не крути, здоров’я дітей знищуюється. Очевидці стверджують, що кожного ранку підлога спортивного залу мокра після скапування грибкового конденсату зі стелі. У результаті,  діти дихають грибковим газом та випарами від конденсату.  А це 21-е сьоліття! І це боротьба за здорову націю по-Бучацьки!

 

 

 

 

 

Афера безкоштовного передавання приміщення БДЮСШ в приватні руки і відкриття в приміщенні  ДТСАФа,  пішла в історію. Країна знає своїх ГЕРОЇВ! Як наслідок, одна школа трансформувалась в ресторан, а друга – тепер, як крематорій!

 

 

 

Спортивна школа фінансується із бюджету районної ради. Голова райради Фреяк Віталій катається на службовому автомобілі, отримує зарплату, сидить в теплому кабінеті, але як і приватну автомийку, так і школу, довів до критичного стану. Останню закрила санітарна служба.  На черзі школа.  Такий собі успішний керівник! Фреяку байдуже до здоров’я дітей і тому стан приміщення в катастрофічному антисанітарноиу стані. Бачимо безвідповідальність, некомпетентність, замилювання очей особами, які прилипли до теплих крісел!

 

КОМЕНТАР СПЕЦІАЛІСТА

Грибки здатні досить підступно впливати на здоров’я кожного, хто знаходиться в приміщенні. Продукція їх метаболізму – це алерген для людей. Під час свого розвитку цвіль на стінах виділяє токсини (є летючими, рідкими) і спори, які можуть легко розноситися за допомогою потоків повітря. 

Таким чином, хвороботворні мікроорганізми наносять непоправної шкоди людині – починають вражати найслабші і схильні до хронічних хвороб зони організму.

Грибок дуже швидко підточує здоров’я. Захворювання починають періодично загострюватися в період міжсезоння – якраз в той момент, коли збільшується вологість повітря в приміщенні. Саме через це збільшується концентрація спор грибка, які люди постійно вдихають. Таким чином, людина додає в організм шкідливі бактерії, що погано впливають на корисну мікрофлору імунітету.

 

Перш ніж повести дитину до Бучацької спортивної школи, потрібно чітко зрозуміти кінцеву мету. Хто хоче  бути здоровою людиною, а хто хоче бути хронічно  хворим спортсменом.

 

БАНДУ ГЕТЬ! ДІСТАЛО!!!

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.