Гройсман Парубійович або фальшивий Мосціпан

       Вкотре  голова  Вищого органу місцевого самоврядування м. Бучач Мосціпан Й.М. доводить, що він цього звання не гідний! Серед громадських активістів поширилась думка, що причина, яка б пояснила діяльність (бездіяльність)  Мосціпана на посаді голови міста – це хвороба втрати пам’яті, та серцева хитрість.  Чому?  Спробуємо пояснити.

 

          На засіданні 14 сесії міської ради було відчутно посилення серцебиття і підвищення серцевого тиску у представників від БЮТ – голови ради Мосціпана, депутата Нетреб’яка та ще кількох  інших обранців. Аномалією для них було те, що вівся відеозапис засідання ради.  А їм цього не потрібно, та й не очікували! Терпіли, терпіли і вже після 15 хвилинної перерви відбулись нервові конвульсії. Порадившись із Мосціпаном, депутат Нетреб’як захотів запросити «акредитованого і професійного» оператора із районної ради   (дивіться фрагмент відео).  Можливо його організм йде в конфлікт із присутністю інших  кваліфікованих відео операторів.Також виникла пропозиція оприлюднення фіксованого засідання на сайті міськради. Присутній заступник райради Вонсяк В. дав згоду допомогти, що і виконав.  Мосціпан дочекався  на валідольну анестезію від Нетреб’яка і одразу підтримав його лікарську активність. Після цього пройшло голосування і всі депутати проголосували за висунуту пропозицію  стурбованих героїв.

 

                                          РОЗБІР ПОЛЬОТУ

           Приймаючи регламент міської ради в 2015 р., вирішили, що  механізм реалізації забезпечення гласності роботи міської ради здійснюється шляхом обов’язкового ведення відео зйомки кожного пленарного засідання Бучацької міської ради із застосуванням записуючих систем, та обов’язкове оприлюднення на офіційному веб-сайті Бучацької міської ради (розділ 1, ст 5 Регламенту).

 

    Депутат Нетребяк порушив ст.19, ст21, ст22 Регламенту сесії міської ради м. Бучач  коли висунув свою пропозицію. А особа, яка відповідає за дотримання Регламенту – Мосціпан, в цей момент, втратив пам’ять. Він забув,  що  правило гри  в регуляторній документації озвучено зовсім протилежно. Тобто питання, які виникають на засіданні і не є невідкладні, не мають бути поставлені на голосування, окрім обговорення, передачі на комісію, та голосування на чергових сесіях після включення в порядок денний.

 

Дивно, але факт, що всі присутні депутати дружно проголосували і ніхто не зауважив, що це: 1 – вже раніше регламентовано;  2- в супереч прийнятих “правил гри”, тобто в супереч Регламенту  2015 року.

 

«ЛЯЛЬКОВОД КЕРУЄ – ЛЯЛЬКИ ТАНЦЮЮТЬ»

 

         Суть відеореєстрації засідання одна – фіксувати ведення сесії, порядок та умови прийняття рішень, активність, адекватність і пасивність  всіх  присутніх. Також рішення прийняте з порушенням Регламенту, чи інших порушень, можна оскаржити в судовому порядку. Багато різних рішень приймають на сесії міської ради.  У конфліктних ситуаціях люди можуть звернутись до джерела – до умов прийняття спірного рішення. Мосціпан цього боїться, тому жодного засідання не оприлюднено на сайті міської ради. Можливо там знайдуть виправдання або звинувачення.  А вже відбулось 15 сесій в цьому скликанні!

 

            Також не оприлюднена і остання сесія за 29/03/17 р., яке вже отримало подвійну легалізацію на відеофіксацію.  Не було і прямої трансляції в інтернет мережі, що існує при засіданні районної ради.  Мабуть, буде так як з пологами при реставрації джерела Яна Собєского, чого чекали 9 місяців.

 

Мабуть Бучацький голова бере приклад із голів Верховної ради. Порушення “правил гри” в органі місцевого самоврядування Йосифу Мосціпану вдається відмінно та ще й із підтримкою великої кількості депутатів. Мосціпан сміливо може замінити посаду А. Парубія.  Досвід має,  але тільки трошки забувається.

 

P.S. Насправді, голова міста все прекрасно розуміє і сплановує, щоб домогтись “правильних” рішень будь-якими шляхами, переступаючи через правила, чесність і закон!

 

У рубриці “ВІДЕО НОВИНИ” Ви можете побачити повний відео запис засідання 15 сесії міської ради м. Бучач із коротким коментуванням. Відеозапис нам надала районна рада.

Вище висвітлене фото є відображення стану та міміки голови міста,  коли відбувалося голосування за пропозицію Нетреб’яка В.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.