Фонтан – вічний бізнес бучацьких мерів

Вже не перший рік бучацький фонтан є одним із джерел дармових витрат бюджетних коштів міської ради. Попередній мер та вчитель наступного мера, Оверко Омелян, передав цей об’єкт династією як бізнес, що існуватиме вічно.  Велика підозра, що теперішній мер Мосціпан це засвоїв на відмінно. Цей підозрюк ще на початку другої каденції також гарантував закінчення реконструкції Ратуші. Потрібні мільйони виділені, конкретні запевнення були, шоколадний Барна Степан піарився, але “віз і нині там”! Знов бракує. Мало. Нестача. 

 

Спостерігаючи, за щорічним виділенням  півмільйона гривень на ремонт фонтану зрозуміло, що об голову підозрюка  Йосифа Михайловича баран не чіхався! Ніби і роботу зроблено і знов потрібно робити. Переливання з пустого в порожнє! Як історія з яйцЄма – і яйці з’їли і навар є.

 

В кінці липня приїзджали фахівці-прибульці і оновили басейн фонтану свіжою фарбою. Через два тижні Йосиф із заступником стояли у ступорі.

 

На покритті світлою фарбою  мушки, дрібки, листочки, гілочки, пилюка, цвіль…видно навіть вночі. Джек-пот! Можна ще вкладати кошти і “кашкет на грядку закидати”!

 

 

 

 

 

Час мерської каденції добігає до кінця. Бізнес обривається. Тепер головна мета Мосціпана,  щоб наступний керівник містом не піднімав документацію про зловживання владою, недоцільно використані кошти, корумповані рішення,  незаконну зміну Генплану міста, дерибан землі…Тому БЮТівський комбінатор ”треться” біля Слуг Народу, Героя України… Шукає гарантії недоторканності за “добрі послуги” в час  панування над містом. Так було, так є. Але чи так буде?

 

 

Ноухау від чиновника підозрюка  – портове містечко. Ідея Слугам Народу – піар для лохів,  про розвиток місцевого судноплавства і збільшення робочих місць! З початку року впевнене поглиблення  форватера водостою, що є стабільним в прогресі зникнення Бучацького району. Чому ні? А ще й в церквах оголосити! Смішно і грішно!

 

РОБІТЬ РОЗУМНИЙ ВИБІР КЕРІВНИКА МІСТОМ І НЕ СПОДІВАЙТЕСЬ, ЩО БЕЗ СТОРОННЬОГО КОНТРОЛЮ ВІЧНІ БІЗНЕСИ ЧИНОВНИКА ПРОПАДУТЬ!!!

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.