Друга річниця пам’яті Ігоря Римара (відео)

         27 січня у церкві с. Ріпинці відбулася Поминальна Служба Божа за загиблим військовослужбовцем 80-ї аеромобільної бригади. Окрім мешканців села та родичів Ігоря, у храмі зібрались воїни АТО, волонтери, школярі, представники влади та всі ті, кому не байдуже чуже горе. Священики відправили Службу Божу з панахидою за Героя та його побратимів.

        Капелан о. Юрій виголосив проповідь, у якій говорив про втрати, про переживання цих втрат, закликав ніколи не відрікатися від Бога та, як приклад, розповів про історію життя багатостраждального Іова. Чоловік, втративши все, не розчарувся і не перестав прославляти ім’я Боже такими словами: “Нехай буде Ім’я Господнє благословенне від нині і до віку”. Після усіх випробувань, які він пережив разом із Богом, до нього повернулася сім’я і все його господарство. “Коли ми розчаровуємося, пам’ятаймо, що Божа Мати також сумувала, але вона знала, що на все є Воля Господня, що так було записано і так мало статися”.

Після цього, всі поїхали до могили бійця у с. Трибухівці. Тут було відмовлено молитву. Родичі, друзі та всі небайдужі принесли квіти і запалили свічки на могилі Героя України Ігоря Римара.

 

СЛАВА УКРАЇНІ!!!    ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.