Дороги Бучача вбивають автомобілі містян

 

Біля підприємства Маслосирзаводу, в напрямку Бучача, на дорожньому покритті паразитує яма. Міський голова Мосціпан Й. з начальником БККП Кміть Богданом отримали  поліцейський припис на цього “паразита” ще напередодні. Терміни вийшли. Роботи не виконані. Яма і надалі розвивається, і дає прибуток автосервісам. Кміть і Мосціпан в долі? Бізнес? Знижки на ремонт приватних авто? Мало фонтану, Ратуші, снігу, пандемічного обприскування  доріг…? 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25 серпня працівники поліції склали протокол для розгляду ситуації в суді. Тому що автомобіль, що потрапив в яму, не зміг далі рухатись… 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Якість доріг в межах населеного пункту  і повна відповідальність за це лежить на керівництві міста. Голова міста Мосціпан в період святкування Дня Незалежності не виконує свої прямі обов`язки, а відпочиває в Затоці з корумпованим кумом  райсуду Федорончуком. Спонсор – Бучачгаз. Працівники газової сфери платять профсоюзні внески, а відпочивають пузаті  особистості.

 

 

 

Судове засідання відбудеться. Вимоги про виконання прямих обов`язків чиновниками будуть  відстояні. Матеріальне і моральне відшкодування будемо вимагати в повній мірі, про що повідомимо. Кум, суддя, колега, правопорушник і… Федорончук не допоможе!

 

 

 

 

НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖІ! 

РЕАГУЙТЕ! НЕ МОВЧІТЬ! Не давайте можливості пузатим чиновникам гадити Вам на голову!!!

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.