Дороги Бучача – лице влади міста!!!

Як не крути, але місцеві обранці вкотре довели некомпетентність в своїх службових обов’язках,  хаос у розрахунках, втрату орієнтації в часі, безвідповідальність та сліпоту в перспективах розвитку.

 

 

 

Із початку 2018 року горезвісний мер Мосціпан Йосиф обіцяв відремонтувати дорогу на залізничному переїзді, але уникав цих робіт, опираючись на планований ремонт самої колії, яка йому не підлегла. Населення міста “товкло” свої транспортні засоби три квартали 2018 року. Під прикриттям інтернетівських ботів та корумпованих депутатів, невдалий мер затягнув початок робіт аж до жовтня місяця. У жовтні на крилах радості мер і ті ж депо-боти рапортували, що все в порядку – роботи плановані, передбачені, згідно кошторису та відповідно до пори року.

 

 

Але щось тут не так. Як завжди пологи затягнулись! На календарі вже 10 грудня. Мер сховав голову як жираф. Машини і надалі користуються об’їзною дорогою з фрагментами фронтової зони. Жителі поселення Цукрового заводу обділені життєвим сервісом.  На сесіях депутати питання не задають. А населення терпить знущання над ними!  Дивно! Але факт!

 

 

Зараз ми спостерігаємо за зникненням табличок із інформацію про терміни виконання робіт. Ремонт ще  не завершено.  Містяни і надалі носять гроші на сервісні центри, щоб відремонтувати свої транспортні засоби.  Водії маршруток нервуються. Транзитники згадують  дорогу “не злим тихим словом”!

 

Дивна ситуація – жителі міста самі заробляють, самі ремонтують, самі страждають та ще й самі купили авто для головного кривдника.  Заправляють його,  ремонтують, оплачують зарплату водію на транспортування тіла, яке плювало на проблеми бучачан. Нагадаємо, що це тіло отримує зарплатню еквівалентну середній пенсії 20-ти пенсіонерів! 

 

 

 

Небайдужі активісти спілкувались з адекватним представником ремонтної бригади м. Чортків. Він заявив, що з їхньої сторони затримок не було. А от зі сторони влади міста до цих пір спостерігаються недомовки, зайві вимоги, затяжка у співпраці… Довелось викликати наряд поліції для обстеження і складання протоколів. До уваги взяли тільки  відрізки доріг, стан яких є катастрофічним. Це близько 400 м об’їзної дороги, біля СТО (по Б. Хмельницького). Це глибокі ями на вул. Галицька, навпроти буд. №89-91. Це дві затяжні ями на, закритому для видимості, підйомі дороги вулицею С. Бандери у напрямку Південного масиву.

 

      

 

Гості міста оцінюють адекватність і свідомість населення по комфорті їхнього життя в своєму домі. Наш дім – це м. Бучач! Як постелили – так і лягаємо! Дякуємо виборцям за обраного ними Мосціпана Йосифа Михайловича!!!

 

 

 

 

 

БАНДУ ГЕТЬ!!!

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.