Дорога на Язлівець – “не країна, а одна руїна”! (відео)

 

 

 

 

 

Після президентських і парламентських виборів нова влада проголосила план революційного будівництва доріг, закладів соціальної інфраструктури в Україні. Для піару придумали навіть лозунг «Велике будівництво» !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На початку 2020 року новою адміністрацією нашої області на чолі з Ігорем Сопелем був затверджений план ремонту доріг в області. Дорога Бучач – Товсте, яка проходить через історичний Язлівець НЕ БУЛА включена, хоча уже перебувала у жахливому стані. Щоб здобути підтримку  в парламентських виборах, Сопель навіть  обіцяв привезти до Бучача Зеленського, але потім обділив наш район увагою у ремонті аварійної дороги. Його наступник голова Тернопільської державної адміністрації – Труш Володимир, який активно відстоює фактичне запровадження у нас надзвичайного стану через включення нашого району до «червоної зони», також нічого не зробив, щоб щось змінити для людей, які мордуються, проїжджаючи цією ділянкою дороги.

 

 

 

 

 

 

 

 

Нічого не придумала і районна влада, щоб відстояти фінансування дороги. Вкотре пообіцяли зробити на другий рік. Обіцянка-цяцянка, а дурному радість !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Усі, хто проїжджає цією дорогою може повідомити у поліцію за номером 102 і дати пояснення для притягнення до адміністративної відповідальності керівника організаціі ТОВ « Глобал-Білд-Інжиніринг», яка б мала обслуговувати конкретну ділянку дороги.

 

БАНДУ ГЕТЬ!!!

 

Петро Чорнота

Богдан Паращук

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.