Діяння голови міста Бучач

Вже друге скликання Головою Вищого органу місцевого врядування в місті Бучач є Мосціпан Йосиф Михайлович. Прийшов Мосціпан на посаду з крісла заступника екс-голови Оверка О.С.  Жителі міста, разом із Мосціпаном, пережили революційний час 2013-2014 року і після виборів 2015 року знов обрали цю   людину.  Живуть з надією, що у керівництві є порядна, чесна, правильна і совісна особа.

Але з цим можна посперечатись. Найефективніший метод управління органів самоврядування відбувається в процесі колективних обговорень, спілкування з широким кругом людей, звернення до професіоналів.  В порушені вимог законодавства і здорового глузду, Мосціпан жодного разу  (за майже шість років) не скликав Громадські слухання, що має відбуватись не рідше одного разу в пів року. Щоб збільшити проінформованість і здійснити надійний контакт населення міста із керівництвом міста, виникла ідея в створенні офіційного сайту Бучацької міської ради. Затратили гроші. Дочекались. Створили довгоочікуваний  сайт.  Але це відбулось тільки фактом. На даний час сайт так і не працює, як мав би працювати . Там фото “босса” кабінета  мера і  інформація про депутатів, та членів Виконкому із “засекреченими” рішеннями.

     Ніякої інформації про перспективи, проекти і активне життя міста  ми не знайдем.  Навіть витребувана інформація, активістами “Народного Контролю”, про графік вивозу сміття Бучацьким ККП – зникла.
Згідно Розділу 1.   Ст. 5 Регламенту міської ради обов’язково має вестись відеозапис пленарних засідань  міської ради і оприлюднюватись на сайті Бучацької міської ради. Кандидат в депутати до міської ради від партії  “Спільна дія”  Гребеньовський В., обіцяв здійснювати відеозапис. Це, правда, була власна ініціатива Гребеньовського, а Голова міста до цього не мав ні затратного, ні фізичного відношення. Мосціпан не допомагав і не заперечував.    На даний час відео оператор зрадив своїм обов’язкам.  Так переважно буває, що обіцянки перед виборами не збігаються з подальшими діяннями. Відео фіксація засідань не проводиться.  Мосціпан і надалі не допомагає і не заперечує, тобто нічого не робить в цьому напрямку. Вже пів року відеозапис пленарних засідань не проводиться. До того ж,  жодного разу оприлюднення аудіозапису на веб-сайті міської ради не було.  Тобто в  порушенні Регламенту (а це Закон), Мосціпан  проводить засідання без аудіо, чи відео контролю.  Ми це розуміємо так що, ніхто з депутатів і членів міського керівництва не хоче, щоб жителі  Бучача знали – які питання розглядають депутати на засідіннях, що продають…,на що виділяють гроші!   Також припускаємо, що рішення прийняті в порушенні Регламенту є НЕЛЕГІТИВНІ. Так що прийняті рішення, за останні пів року, можна оспорювати в судовому порядку.

Остання подія це те, що Мосціпан вчасно  проінформував  у черговій відмові в організації Громадських слухань,  зазначений на 23/12/2016 року. От маємо мера, який не спілкується, боїться, уникає контакту із жителями міста. Якщо людина працює чесно і прозоро, то нема причини ховатись він народних мас. Значить боїться запитань, уникає прямих заяв. Разом з Начальником ККП Кміть Б.І. приховує від громади інформацію, яка є загально доступною і має бути оприлюднена по вимозі, або вивішена на інфостендах відповідних організацій. На офіційні запити надають туманну інформацію, уникаючи відповіді на конкретні запитання.

Надія на реформаторські зміни, після Революції Гідності та після виборів 2015 року  в місті Бучач  “помножились на ноль”! Корумпованість, приховуваність, недоговорки, обман і хитрість процвітає в керівництві містом.

Чиновники “жирують” у безконтрольній атмосфері, в беззвітності і замовчуванні.  Як кажуть “гроші люблять тишу”. От і бачимо як тікають гроші на Ратушний проект, фонтан…невідомі, засекречені суми потрачені на встановлення і купівлю бруківки, ремонт мурів,  заборів…  Це бізнес чиновника без свідоцтва про підприємницьку діяльність  не сплачуючи за це податки.  Хватить робити бізнес з України, з Бучача, використовуючи майно та гроші платників податків!!!

Потрібно кожному активно контролювати владу, заставляти чиновників звітувати і радитись з нами  до поки вони присутні на посаді!!!

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.