Чи потрібен такий чиновник громаді міста?

Боягуз ховається. Бандит нагліє. Злодій замовчує та обманює. Дивлячись на поведінку голови міста Бучач – Мосціпана Йосифа, не знаєш в яку категорію цю людину зарахувати. Правильніше сказати – не можливо обділити цю особу будь-якою з вищеоголошених “нагород”.

 

1 – Ховається від людей! Ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування” говорить, що міський голова не рідше одного разу в рік звітує про свою роботу перед територіальною громадою на відкритих зустрічах з громадянами. Мосціпан за 7 років панування над містом, жодного разу не звітував перед громадою.

 

2 – “Наглість – друге щастя”.

а – Громадським транспортом із затемненими вікнами користується в свої цілях, як і водій, який тримає авто у себе вдома і використовує в будь-який час дня і ночі.

б –  Дороги, на ремонт яких виділяються мільйони, знаходяться в плачевному стані. А це пряма відповідальність Мосціпана Йосифа.

с – Жодна сесія міської ради під керівництвом Мосціпана, не проводиться без порушень регламенту та ще й з перевищенням своїх повноважень…

 

 

3 – Обман, приховування і маніпуляція в затратних коштах з місцевого бюджету в голови міста Мосціпана – це закономірність в роботі. Виконком, зміни в бюджеті, вибіркове виділення коштів на допомогу… – це ланцюжок джерел для задоволення фінансових інтересів різних осіб та пропихання “проблемних” рішень!

 

ТЕПЕР ПРО ТЕ, НА ЧОМУ ХОЧЕМО НАГОЛОСИТИ

У попередній публікації “Реалії, які щокують…” було зазначено, як тратились гроші платників податків на святкуванні Дня міста в 2017 році. Сьогодні покажемо якою ціною міський голова впливає на свідомість населення за допомогою районної газети “Нова Доба”.

Зрозуміло, що “хто платить, той і музику замовляє”. От Мосціпан Йосиф платить наші гроші за: свій піар; закриває очі, кореспондентам газети, на всі промахи в діяльності міської ради; підтримує фінансову ситуацію провладного друкованого інформатора; сприяє в друкуванні замовних статей, статей з однобоким висвітленням інформації та друкування “прихованих” оголошень.

 

 

ЗА  2017 РІК З БЮДЖЕТУ МІСТА НА РАХУНОК ГАЗЕТИ “НОВА ДОБА” ПЕРЕЙШЛО 39 ТИС 155 ГРН.

А онкохворим міська рада виплачує від 500 до 1000 грн на відповідну заяву. 

 

7 тис 320 грн. – за послуга в публікації інтерв’ю Акт №19 від 03.05.17 р.

6 тис 300 грн. – за послуги в публікаціях матеріалів Акт №16 від 09.03.17 р.

5 тис 146 грн. – за послуги в публікації матеріалів Акт №80 від 18.05.17 р.

1 тис 361 грн. – за послуги в публікації статті Акт №30 від 11.08.17 р.

17 тис 588 грн. – за послуги в публікації повідомлень Акт №125 від 17.10.17 р.

1 тис 440 грн. – за опублікування оголошення Акт №99 від 05.12.17 р.

 

Не досить того, що вони платять наші гроші за публікації, так ми ще й потім платимо гроші, купуючи або передплачуючи цю газету.

 

БАНДУ ГЕТЬ!

 

 

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.