Чергова сесія, чергові махінації, чергові “темні справи” (відео)

Два ньюанси, які кидаються в очі, при перегляді відео засідання сесії, що заставляють задуматись. Питання – хто дурний, а хто наглий і ненажерливий?

 

1 – Депутати виділили на закупівлю і встановлення трьох камер зовнішнього відеоспостереження 75 тисяч гривень ( 2800$).  Минулого року, в тестовому режимі, виділили 50 тисяч на дві камери. Пройшло! Пасивні депутати проголосували “ЗА” виділення цих коштів з бюджету минулого року і тепер на 2019 рік також.  А що ж! Чому ні! Гроші не зі своєї кишені! Змова голови міста Мосціпана із депутатом Дудлієм Василем має бути узаконена. Можливо і комусь з депутатів буде привілей при черговій корупційній змові із мером міста. Тому депутати тупо піднімають руки, не ставлячи жодного запитання.

 

Для інформації! Комплект відеоспостереження із 6 цифрових відеокамер, плюс тюнер із об’ємом пам’яті 1 ТБ коштує близько 14000 грн.  (500$)! Нехай робота, плюс кріплення, кабель… Як не крути, але Мосціпансько-Свинарчуківські розрахунки в три рази завищені. Ми вже спостерігали за якістю встановленого відеонагляду на оприлюдненому записі вандалізму над пам’яткою архітектури біля дитсадка “Сонечко”! Ганьба події і ганьба організаторам відеонагляду.

 

Програма “Безпечне місто” включила функцію виділити кошти і поділити їх. Тут  Дудлій Василь грає роль виконавця, а маніпулятор Мосціпан з корумпованою бюджетною комісією ( Нетреб’як В., Сівак С., Сушириба Б.) виділяють бюджетні кошти для подальшого їх часткового привласнення. На офіційному сайті міськради прізвища членів комісій засекречені. 

 

2-Питання виготовлення (закупівлі) сміттєвих ящиків дійшло до апогею! Кошти, які виділялись для того, щоб придбати одиницю продукції у п/п Кладочного І. такі ж, як і у теперішньому варіанті – при виготовленні їх самим Бучацьким ККП. Мосціпан офіційно заявив, що виготовляти буде ККП. То ж в чому справа? “Кинули” Кладочного на прибуток і самі дерибанять різницю між собівартістю виготовлення, чи схема та ж сама, але для публіки версія оновлена?  Знову ж таки, тут бюджетна комісія в курсі і Мосціпан збирає урожай разом із начальником ККП.

 

Тож бачимо, що населення одурманюють намірами робити хороші, прозорі справи, а насправді – нагло збагачуються!

 

Земельні питання – каламутна вода. Оцінку зробить незалежний аудит при зміні власника міста – Мосціпана (як сам себе позиціонує).

Дивіться, оцінюйте, робіть висновки.

 

БАНДУ ГЕТЬ!!!

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.