Через маніпуляції чиновників страждають жителі району

Доклали три ліжка в лікарню і “Червона зона” зникла.  Це офіційна заява голови Бучацької РДА Олени Кравчук про епідеміологічну ситуацію в районі.  Не оздоровлення, а матеріалізація! З березня місяця районна лікарня шукала ліжка? Це таке вдосконалення медичного процесу? З чим боролись, на те і напоролись!

 

 

 

 

 

 

 

Також бачимо, що це сталось після приїзду головного лікаря з  оздоровчого Єгипетського курорту. Прибув здоровий шеф – зразу і район  “оздоровився”.  Зона змінила своє забарвлення. Ура! Досягнення!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Насправді, через  бездіяльність адміністрації району, люди змушені були  відстоювати свої права і доводити  реальну ситуацію на масовому мітингу. Діти сиділи вдома, маршрутки не їздили…, підприємці були оштрафовані поліцією.  Всього три ліжка перешкоджало уникути цього дискомфорту, нормально жити, здобувати знання і активно працювати. “ЗЕ” команда району наступила чоботом на Конституційні права людей. Доказ – Наказ  РДА про закриття шкіл, дитячих садочків, ресторанів…Випадково? Не продумано? Ні! Вказівка обласного “ЗЕ” шефа стала важливішою, ніж реальна ситуація. Маніпуляція свідомістю людей. Обман. Факт на лице. Але ситуація змінилась. Лікарня отримала ліжка, люди повернулись до нормального життя. Діти пішли у школу…

 

Дивлячись на порушенні в реєстрації пп “Довіра” і маніпуляція з черговістю та вчасністю реестрації партії Олега Ляшка, виникає велика не довіра до територіальної виборчої комісії. А що буде піл час підрахунку голосів?  Щоб закрити рот незгідним із маніпуляціями на виборах головний лікар може забрати три ліжка з лікарні і ми знову у “Червоній зоні”. Ручне керівництво. Що хочуть, те й витворяють. Все для того, щоб  і надалі сидіти у теплому кріслі і “пудрити” людям голову. 

 

Щиро дякуємо небайдужим людям, хто вийшов на протест і підтримав організаторів мітингу. Це було одним із факторів ідеологічного тиску на місцеву владу, щоб вони не вважали людей тупими і байдужими. 

 

12 хвилин відео, яке дивує і викликає багато запитань.

 

Політична партія “Сила людей”. №3- у виборчому бюлетені. Будемо вдячні за підтримку у виборчому процесі!

Богдан П.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.