Бучацький суддя Федорончук знову правопорушник

Схоже на те, що незабаром голова Бучацького районного суду, Федорончук, буде перездавати на водійські права.

 

Майже за місяць часу цей ” ясновельможа” вдруге попався на порушенні правил дорожнього руху. Цього разу він невдало припаркувався. Суддя не дотримався правило, яке забороняє зупинку у недозволеному місці. Правилами дорожнього руху України п. 15.9 – Зупинка забороняється:
г) на пішохідних переходах і ближче 10 м від них з обох боків, крім випадків надання переваги в русі.

 

Подія відбулася у Бучачі на вулиці Генерала Шухевича і була зафіксована небайдужим жителем міста.

 

Депутат Бучацькоі районної ради Петро Чорнота знову звернувся на лінію “102”. Сподіваємося, що начальник патрульної поліції Василь Боднар на цей раз зможе розпізнати “його честь” і не “відмаже” від відповідальності головну  “вашу честь” району!  Допоки такі відбілювачі, як Вася, знаходяться в рядах недореформованої поліції, до тих пір в Україні буде беззаконня і підтримка правоохоронними органами корупційних зв’язків між посадовцями.
Особа, яка систематично порушує звичайні правила дорожнього руху і є головною особою в правосудді району, не може бути на займаній посаді! То ж, як вірити дяді Вові в справедливість рішень, які він оголошує іменем України, в залі судових засідань? 
Дякуємо небайдужим мешканцям міста, які фіксують правопорушення Федорончука.
БАНДУ ГЕТЬ!!!

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.