Бучацькі “Слуги народу” – раби старої системи! Протест. День перший. (Повне відео)

 

 

У понеділок 7 вересня жителі міста Бучач захищали свої Конституційні права під будівлею державної адміністрації. Введений карантин, через фальшиві дані із захворюваності на КОВІД-19, люди вважають таким, що обмежують їх право на життя!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Після прослуховування брехливої “пісні” голови РДА Кравчук Олени про непричетність її до введення жорсткого карантину, люди перекрили дорогу в селі Озеряни. Кравчук Олена обіцяла запуск громадського транспорту як “спецрейси”, не впливати на роботу підприємців та розібратись в питанні – хто і чому закрив школи та дитячі садки.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Як з’ясувалось тепер:

1- школи закриті з наказу №115 від 04.09.20, відділу освіти, який підпорядкований Олені Кравчук! Збрехала всім людям про свою непричетність до цього!

2 – автобусні маршрути під грифом “спецрейс” їздили тільки один день і з середи 9 вересня,  вже не будуть їздити! Знов брехня, маніпуляції!

3 – З “доброї волі” Олени Кравчук працівники поліції вкотре пройшлись магазинами міста і попереджали, що  будуть штрафувати по факту відкритої торгівельної точки. Знов брехня, маніпуляція і ще й тиск на платників податків. Свою ж  зарплату отримає вчасно, а засоби для існування у людей забрала!

 

 

 

 

Команда “ЗЕ”  правильно зробила у призначенні бучацького голови РДА. Довго вибирали, пересіювали, призначали. Родили. “Маємо що маємо”! Ура! Тепер ми бачимо лице партії, перспективи і “прогрес” у їх діяльності!  “Зробили” самі себе! Тепер 75%, якщо не більше, але не в той бік!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дивіться повне відео всіх подій першого дня протесту проти не Конституційного введення каратинних обмежень в правах людини!

БАНДУ ГЕТЬ!!!

Петро Чорнота.

Богдан Паращук.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.