Бучацька мусорна афера

          Сміттєва афера Бучацького начальника ККП Кмітя Богдна ( депутата міськради від БПП) зайшла в тупик. Дуже часто депутати міскради виділяють гроші на придбання сміттєвих ящиків, які  Кміть закуповує в два рази дорожчі від собівартості.  Але це не одна біда!  Друга біда у тому, що цих  нових, ящиків  ніде не видно.   Третя біда та, що новий МАЗ не виконує свою роботу згідно складеного графіка. Або авто не спроможне працювати, так як купили рухлять, або наживаються на списанні горючо-мастильних матеріалів на паперовій, віртуальній виконаній роботі.

 

      Зробивши об’їзд кількох пунктів прийому твердих побутових відходів ,ми побачили безпорядок та переповнені місця сміттєвих прийомників. По вулиці Галицька, згідно графіка, збирати сміття потрібно чотири рази на тиждень, тобто у вівторок, середу, четвер, п’ятницю та у суботу. Сьогодні середа – день прибирання, але сміття ще з минулого тижня не прибрали. Працівники комунгоспу скоротили кількість сміттєвих ящиків, тому побутові відходи валяються поза межами урн. Через переповненість контейнерів з’явилися мухи та сморід, ще й до того, погода сприятлива –  жаркий літній день.

 

 

 

        По вулиці Степана Бандери з трьох запланованих прибирань в тиждень, сміття вивозять тільки один, а то й раз в два тижні. Але, так як Україна тепер має «безвіз»,  сміттєвий ящик під іменем «хата депутата», емігрував з сміттєприйомного пункту, який розташований позаду «білого дому», в сміттєприйомник на вулиці Ст. Бандери. 

 

        Як бачимо, комунгосп робить ротацію ящиків, для відволікання та обдуруювання мешканців міста. Одурманений дим спочатку глотають депутати на сесії, а потім і жителі, а Кміть з Мосціпаном втішаються, так як кошти виділяються, а ніхто не вимагає про  постійний звіт за виділені кошти.

            Висновок один – чиновники наживаються на бюджетних коштах, не виконують свої прямі зобов’язання, зловживають посадовим становищем й ухиляються від звіту перед громадою. Дивлячись відео останньої сесії, де депутати заслуховували звіт нач. ККП міста Бучач Кмітя Б. І. , очевидно, що теперішнім депутатам також не цікаво як і чи раціонально використовують виділені ними кошти. Спрацьовує інстинкт  Яценюка – не твоє діло як, де і куди ділись кошти. Тут схема напрацьована, а ремонт «мурчиків –заборчиків»…  – це поточні доходи не прозорих затрат чиновниками міської ради, комунгоспу та підрядчиків.

 

          Очевидно, що на наступній сесії Кміть знов буде просити кошти на сміттєві ящики, так як все ж таки проблему потрібно вирішувати! А показові ремонти мурчиків-заборчиків (ще не відомо за які кошти), будуть як піар люксусової роботи Lexusової особи.

         

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.