Бучацька афера з продажу приміщення комунальної власності

    Пройшло небагато часу  над ідеєю “захоплення” корупціонерами приміщення районної аптеки. Тепер інша ідея. Тепер й інші ГЕРОЇ. На сесії міської ради, яка відбулась 3 жовтня, 16 депутатів із 19-ти проголосували “ЗА” продаж приміщення оптики, що знаходиться по вул. Галицька, 31 міста Бучач . Троє депутатів утримались, ніхто не був “проти”. Все було б добре, якби це означало тільки включення до списку приватизації об’єктів комунальної власності. Але своїм голосуванням депутати віддали перевагу в приватизації одній особі. Ця особа – підприємець Григораш, який зараз орендує це приміщення. Крім того, що роками орендна плата була мінімальною, цьому підприємцю надали першочергове право викупу.

 

У ст. 15 ЗУ “Про приватизацію державного майна” від 04/03/92 №2163-ХІІ йде мова про те, що купівля-продаж об’єктів приватизації відбувається тільки за конкурсом, на аукціоні та іншими способами, що передбачають конкуренцію покупців. Це означає, що власником об’єкта стає покупець, який запропонував у ході аукціону максимальну ціну, а продаж об’єктів за конкурсом – спосіб приватизації, за яким власником об’єкта стає покупець, який запропонував найкращі умови подальшої експлуатації (не комерційний конкурс).

 

Помістивши питання приватизації в другий пункт регламенту сесії  “інше” голова міста Мосціпан Й. та секретар Чук А. вирішили приховати процес та вагомий інтерес до такого питання.  Також доповідач Чук не оголосив висновки щодо прогнозованої суми надходжень коштів від приватизації об’єкта та прогноз соціально-економічних наслідків приватизації. А це регламентується ст. 12 вище згаданого Закону.

 

Як ми бачимо, голова міста з секретарем змовились із підприємцем Григорашем і, порушуючи всі нормативні акти Закону України, йдуть до спільної мети. Мета одна – заволодіти майном, заплатити за викуп мінімум грошей та й мати взаємно вигідний грошовий інтерес. Оголошена площа в 48.4 метри квадратних мала б коштувати близько 50 тис. доларів США. А це майже 1 млн. 300 тис. грн.

 

Йосиф Мосціпан дуже гарний учень. Навчився в екс-мера Оверка О. на прикладі приватизації об’єкта бару “Юність”, що на площі Ринок. Тепер там розташована аптека, а перед тим був магазин “Євротехніка”. У той час відбувся аукціон, на якому були фізичні та юридичні особи. Ціна дійшла до одного мільйона гривень, при тому, що долар тоді коштував 8 грн.  Переможець конкурсу – тесть підприємця та старожила в депутатському корпусі міста Нетреб’яка Володимир. Але не то відбулось, що мало б. У змові  (Оверко О. та Нетребяк В.) вирішили не оприлюднювати результати конкурсу, анулювати факт здійснення торгів. Вони оформили документи, за якими приміщення бару “Юність” , певний час було в оренді Володимира Нетреб’яка. Як наслідок, без конкурсу передали у власність за ціну, яка в 10 раз менша заявленої на аукціоні. У результаті, і Оверко, і Нетреб’як досягли своєї мети, а жителі міста стали ошукані. Значна частина коштів від приватизації в міський бюджет не надійшла. Ці факти є офіційно підтверджені документами та свідченнями учасників аукціону.

 

Зараз Мосціпан намагається ошукати жителів міста. Якщо заколотникам цей фокус вдасться, то  об’єкт продадуть за мінімальну суму, в бюджет надійде мінімум коштів. Мосціпан знову буде плакати, що працівники міськради бідні, як церковні миші, грошей на допомогу дітям, …, пенсіонерам, потребуючим немає!!!

 

Вкотре висловлюємо ВЕЛИКУ ТА ЩИРУ “подяку” тим, хто голосував за Мосціпана Й. М. на виборах до органів місцевого самоврядування!!!

БАНДУ ГЕТЬ!!!

 

 

 

 

 

 

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.