Аквапарк, чи екологічний безлад в Бучачі (відео)

          Для жителів міста Бучач кожен день стає все “цікавішим, романтичнішим і перспективнішим”. Дивлячись на “прозору”  політику міської влади в напрямку створення доброботу, комфорту та європейського сервісу життя,  для населення, “хочеться аплодувати стоячи, зі сльозами на очах”.

 

 

Задум створити “купель” для владних осіб провалився.  Не вклались в терміни! Тепер час настав, щоб розвивати думку, фантазувати.  Дивлячись на запит населення в літніх розвагах, мерія міста з комунгоспом вирішили задовольнити таку потребу. Зважаючи на те, що за часів панування екс-мера Оверка О. були зроблені перші кроки, то наступні пани вирішили перевтілити задумане і використати це з іншою метою, не перекреслюючи попередній проект.  Що це? Чому загадка? А тому, що це дійсно загадка, бо послідовності і дотримання законності в діях керівників міста немає.

 

Пануючий над містом мер Мосціпан із начальником ККП Кміть Б., вирішили таємно відкрити аквапарк в центрі міста. Це не оприлюднюється в жодних  засобах масової інформації, аналогічно і будь-які діяння пов’язані з грошима.  А в нас інстинктивно виникають здогадки, шукаючи різні варіанти. Бачимо, що трасу водосплаву  готують починаючи від моста поблизу спиртзаводу. Рівнина і тунель з водою. Там буде старт.

 

Перша зупинка, для тих хто немає грошей на платну парковку автомобіля, буде коло костелу. Тепер автомобіль можна паркувати коло спиртзаводу  і екзотичним, затемненим, зі специфічними запахами каналі, можна добратись до центральної частини міста. Друга ж зупинка, планується позаду Панського Дому бучацької адміністрації. Це буде елітна зупинка. Уявляєте, темний тунель, повороти, перепади висоти, щурики, павучки, а тут вже й циганський табір…і знову тунель – романтика, екзотика, екстрим!  Туристичні агенції будуть мати гарну тему для розвитку.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У морозний день понеділка 05/02/17,  техніка інтенсивно розпочала земельні роботи  у визначених місцях. Дії робочих  контролювались вищезгаданими посадовцями, які ховались від людей, щоб випадково не розкрити таємний план.

 

 

Напередодні, працівники комунгоспу пускали контрольну масу фекалій із стартової точки акведуку.  Визначали швидкість, час та цілісність спускаючої  і допливаючої  субстанції  до місць призначення. Це все не так просто. План. Розрахунок. Затрати, а в майбутньому тарифи на сервіс. Також  кваліфікованого підрядчика підключили, який є “елементом того самого дерева”. Чиновники рапортуватимуть, що роботи виконується  згідно проекту, кошторису і з екологічними нормативами, законами та вимогами.

 

Комунальники створюють  пішохідні комунікації  методом ще первісного ладу!

 

А реалії такі, які бачите на фото і на відео. Працівники Бучацького ККП зливають нечистоти в праву притоку Стрипи, порушуючи всі законодавчі акти, екологічні та службові нормативи. 

 

    

 

 

Чи цього не знає керівництво? Чи має лице, один з другим, розказувати людям про свої правильні, логічні та законні діяння? Чи не є робота Кмітя і Мосціпана окозамилюванням, приховуючи реальні справи? Штрафи сплачені комунгоспом за аналогічні порушення в минулому не навчили керівників? То ж зрозуміло, що  керівництво не зі своєї кишені сплачує штрафи, а зловживає грошима громади. Така ж ситуація з несвоєчасним, згідно встановленого графіку, вивезенням твердих побутових відходів!  Так є з непрозорими,  неправильними комунальними тарифами! Так є з прихованими зарплатами і штатом працівників, які «висять» на головах платників податків!

 

 

Після звернення активістів до мера міста, про звільнення з посади начальника БККП через неадекватність діянь і щоб розірвати корупційну команду в управлінні містом, ми отримали відповідь – немає підстав. Яку адекватність Мосціпана і Кмітя ми тут бачимо і чи не є це підтвердження того, що “реп’ях від шесті важко відірвати”. 

 

Голова райради Фреяк Віталій є власником приміщення автомийки на місці старої пожарної служби. Тернопільська комісія закрила автомийку через значні екологічні порушення.  З порушенням вимог мийка і надалі працює. Мабуть “зализав” проблему. Але побачимо! Голова міста Мосціпан є начальником над ККП і ми бачимо, що твориться зі сміттям і з рідкими відходами.  Кого ми маємо в керівництві? Чи варті вони населення міста? Але, з іншої сторони – чого заслужили (тобто кого вибрали), того і варті.  Реп’ях сам не відчепиться!!!

Гнати ґралями, не робити більше помилки у виборі і жорстко контролювати неадекватних!

 

 

БАНДУ ГЕТЬ!

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.