Встановлення дорожнього покриття по вул. Б. Хмельницького.

     Наближається весна. Аж страшно подумати з якими дорогами ми зустрінемось на кінець зими.  Завдяки  невмілому керівництву містом, від непрофесійного виконання обов’язків і від факту приховування реальних справ, жителі міста щоденно потерпають двічі. Один раз  через те, що їздимо по неякісних дорогах, а другий – коли їдемо своїм авто на автосервіс.

           Розбір польоту:

В середині літа, а точніше це 10 липня, на відрізку дороги вулиці Б.Хмельницького, коло будинків за номером 71.., дорожна служба під пильним керівництвом голови міста Мосціпана Й.М. робила ремонт дороги. Не ремонт, а прокладку нового, гарячого асфальту. Грошей на ремонт доріг в місті виділяється багато, але результату нема. От жителі суміжних будинків вийшли і поцікавились якістю виконуваної роботи. Результат Ви самі бачите на відео. До жителів Мосціпан не підійшов, а послав секретаря міської ради Чука Анатолія . Крім посади секретаря  Анатолій має ще повноваження відбілювати шкідливі діяння і приховувати всі промахи в роботі свого прямого начальника. Нічого Чук пояснити не зміг, так як  “якісну” роботу дорожників приховати не можливо.

Також жителі викликали депутата міської ради Слоньовського Ігната, та сильно бажаючого бути депутатом Білінського Р. , щоб мати підтримку від авторитетних осіб.  Жителі склали скаргу у правоохоронні органи про неякісно виконану роботу. Зібрали підписи. Але, як вияснилось, бувший депутат, Білінський не заніс цю заяву в правоохоронні органи. На дзвінки Роман не відповідав і  пояснень від Білінського, про причини таких діянь, ніхто не отримав. Цим підтверджується той факт, що він дуже сильно хоче знову бути депутатом. Роботи закінчились і тепер жителі залишились при своїх інтересах, а “пузаті” чиновники чекають на можливість виділення наступних коштів.  “Шестерні крутяться-масло не помішає!”

         Висновок:

           Гроші громади витрачаються нераціонально. Щоб зекономити і показати побільше виконаної роботи керівництво містом обкрадає нас на якості виконаних робіт. Ми їх годуємо, вдіваємо, даємо техніку, заправляємо, лікуємо, відпускаєм у відпустку…, а вони “ нас бачили далеко і глибоко!”

Дякуємо тим, хто голосував “ЗА” за тих, хто зараз керує містом!

Стаття написана після колективного звернення жителів міста Бучач.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.