Як думаємо, так і живемо…

     Як думаємо, так і живемо; як думаємо, так і спілкуємось; як думаємо, так і навчаємось;  як думаємо, так і працюємо; як думаємо, так і харчуємось;  як думаємо, такий спосіб життя і ведемо;  як думаємо, так і лікуємось;  як думаємо, так і голосуємо; як думаємо, таку владу і маємо.

                                   Все у нашому житті взаємопов’язано.

Існує ряд факторів, які впливають на нашу думку. Одним з головних є інформація, яку ми отримуємо. Вплив інформації на нашу думку був вивчений уже давно і важко розраховувати на хорошу думку якщо отримуємо брехливу інформацію, крім того доступ до поширення і отримання інформації є важливою умовою розвитку здорового суспільства, здорової громади. Ми повинні пам’ятати, що у владі з’являються різного роду спокуси, а у неконтрольованої влади їх дуже багато, особливо важко тим у кого відсутній імунітет до таких спокус, а з такими урядовцями місцевого розливу ми зараз маємо справу. І якщо раніше про них, переважно, говорили тільки хороше або взагалі не згадували в місцевих ЗМІ то відтепер ми повинні задавати їм питання досить голосно і це не чиясь забаганка, це практика розвиненого світу і до цього потрібно звикати.

     Відкриття сайту «Бучацький інформаційний портал» вважаю без перебільшення історичною подією для нашого району, адже вперше за всю історію незалежності України громадськість Бучача отримала об’ємну площадку для обговорення значущих тем життєдіяльності. Доступ до поширення інформації отримають усі бажаючі: талановиті люди у тому числі талановита молодь, громадські активісти, учасники війни, волонтери, діаспора, працівники різних сфер, пенсіонери. Таким чином в інформаційному просторі нашого району з’явиться більше різносторонньої, правдивої, цікавої і корисної інформації у результаті якої побільшає хороших думок.

Краще будемо думати – краще будемо жити.

Далі буде …

Чорнота Петро

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.