Гімняне укріплення дорожнього покриття у м. Бучач

 

Тече річка невеличка, але річка із гімна. Минулого тиждня на телеканалі  ТСН оприлюднено “досягнення” бучацьких чиновників, які рулювали останні десятиліття. Ліквідатом району Фреяк, заступник-кум Восяк, підлеглий Кміть, “історисний” мер Мосціпан… Ця куорумпована системна компашка є співучасниками шокуючої ситуації яку побачила вся країна.

 

 

Ситуація конфліктна і люди нервують.  Щодо героїв екрану, то скажемо окремо за кожного фігуранта. Кміть  у руля місцевого самоуправління більше 10 років. Цей репортаж є прямии камінем у його город! За ці роки ми повірили, що начальник ККП був віртуальним учнем у Коперфілда, який навчив Богдана Івановича робити речі невидимими. Так було з бетонними плитами, бордюрами, з новими ящиками для збору сміття… Також начальник БККП проходив курси підвищення кваліфікації у Ілона Маска по трансформації автомобіля з гімновозки у водовозку. Якщо жителі у соцмережах фіксують асенізаційну машину в момент зливу  нечистот у річку чи на пустир, то Кміть заявляє, що то зливається чиста вода. Всі дурні, а чиновник розумний. Маємо що маємо. Такий у нас Коперфірфілд Богдан Маскович!

 

 

 

На відео начальник БККП признався, що порушує екологічний Закон! Він підтвердив, що викачує нечистоти, за що бере платню. Та ще й обурюється, що люди не хочуть платити!!! Не маючи ліцензії на таке діяння та не маючи очисних споруд, асенізаційна бочка їздить кожного дня по місті.  Як нема права на викачування нечистот, но й нема статті розходів на таке діяння! Значить гроші поступають, але куда – знає тільки Богдан Маскович!

 

 

 

Слово в телеекрані мав і Вонсяк Василь.  Майстер маніпуляційного жанру і спеціаліст по затягування справ порадив, щоб люди створювали ОСББ. А чи хоч один будинок був переданий  владою мешканцям з потрібною документацією? Чи є зараз такі документи? Про це Василь не сказав, а звинуватив людей у всіх бідах, які спровокували попередні і теперішні бюрократи.

 

 

 

 

 

ДЯКУЄМО ТИМ ХТО НА ВИБОРАХ ПРОГОЛОСУВАВ ЗА ЗМІНИ ТАК, ЩОБ НІЧОГО НЕ ЗМІНИЛОСЬ!!!

 

“СИЛА ЛЮДЕЙ”

П.Богдан

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.